2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług opiekuńczych w ramach Projektu pn. „Zwiększenie samodzielności seniorów w miejscu ich zamieszkania (RMR)”, współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego Plus
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług opiekuńczych w ramach Projektu pn. „Zwiększenie samodzielności seniorów w miejscu ich zamieszkania (RMR)”, współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Mazowsza 2021-2027, w trybie ustawy z dnia 12 marca 2004r. o pomocy społecznej (tj. Dz. U. z 2025 r. poz. 1214 ze zm.) w okresie 1 lipca 2026 r. do 31 grudnia 2027 r. Usługi opiekuńcze świadczone będą mieszkańcom miasta Płocka w wieku 60 +, które z powodu wieku, choroby lub innych przyczyn wymagają pomocy innych osób, a są jej pozbawione, oraz osobom, które wymagają pomocy innych osób, a rodzina, a także wspólnie niezamieszkujący małżonek, wstępni, zstępni nie mogą takiej pomocy zapewnić.
Interne Kennung: ADM.26.1.3.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85000000 Dienstleistungen des Gesundheits- und Sozialwesens
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Świadczenie usług opiekuńczych dla 40 osób w ramach Projektu pn. „Zwiększenie samodzielności seniorów w miejscu ich zamieszkania (RMR)”, współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Mazowsza 2021-2027
Menge: 13 131 Stunden