2. Verfahren
Verfahren
Titel: Integracja i rozbudowa systemów informatycznych, digitalizacja dokumentacji i wdrożenie rozwiązań AI PUI w Szpitalu Zachodnim
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest integracja i rozbudowa systemów informatycznych, digitalizacja dokumentacji i wdrożenie rozwiązań AI PUI w Szpitalu Zachodnim 1) Integracja systemów szpitalnych z P1 (1 kpl.), 2) Rozbudowa posiadanego systemu HIS Clininet o nowy system PACS (1 kpl.), 3) Rozbudowa posiadanego systemu HIS Clininet o moduł Apteka Centralna (1 kpl.), 4) Rozbudowa posiadanego systemu HIS Clininet o moduł umożliwiający wygenerowanie, podpis i wysyłkę EDM (1 kpl.), 5) Integracja i wymiana danych z opracowaną przez Centrum e-Zdrowia platformą usług inteligentnych (PUI) w zakresie AI (1 kpl.), Zamówienie jest współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności, ramach inwestycji D1.1.2 „Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia”, projekt pn. „Cyfrowa transformacja opieki zdrowotnej w Samodzielnym Publicznym Specjalistycznym Szpitalu Zachodnim im. św. Jana Pawła II w Grodzisku Mazowieckim” na podstawie Umowy nr KPOD.07.03-IP.10-0143/25/KPO/1112/2025/522. Dotyczy: • Zadania nr 1. Integracja i rozbudowa systemów informatycznych świadczeniodawcy: poz. 1.1 Integracja systemów szpitalnych z P1 (1 kpl. licencji z wdrożeniem); -poz. 1.2 Rozbudowa posiadanego systemu HIS Clininet o nowy system PACS (1 kpl. licencji z wdrożeniem); -poz. 1.6 Rozbudowa posiadanego systemu HIS Clininet o moduł Apteka Centralna (1 kpl. licencji z wdrożeniem); • Zadania nr 2. Digitalizacja dokumentacji medycznej istotnej z punktu widzenia leczenia i profilaktyki: -poz. 2.1 Moduł do systemu HIS Clininet umożliwiający wygenerowanie, podpis i wysyłkę Kart Informacyjnych od 01.01.2023 r. (1 kpl. licencji); • Zadania nr 4. Wdrożenie rozwiązań AI i podłączenie do centralnego repozytorium danych medycznych: -poz. 4.1 Integracja z PUI (1 kpl. licencji z wdrożeniem).
Interne Kennung: SPSSZ/27/D/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48814000 Medizinische Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 1
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest integracja i rozbudowa systemów informatycznych, digitalizacja dokumentacji i wdrożenie rozwiązań AI PUI w Szpitalu Zachodnim 1) Integracja systemów szpitalnych z P1 (1 kpl.), 2) Rozbudowa posiadanego systemu HIS Clininet o nowy system PACS (1 kpl.), 3) Rozbudowa posiadanego systemu HIS Clininet o moduł Apteka Centralna (1 kpl.), 4) Rozbudowa posiadanego systemu HIS Clininet o moduł umożliwiający wygenerowanie, podpis i wysyłkę EDM (1 kpl.), 5) Integracja i wymiana danych z opracowaną przez Centrum e-Zdrowia platformą usług inteligentnych (PUI) w zakresie AI (1 kpl.)