2. Verfahren
Verfahren
Titel: Budowa sieci kanalizacji sanitarnej wraz z przyłączami w ulicach Al. Sportowców, Czeladzka, Barbary, Śląska( dawniej Świerczewskiego), Jana Pawła II, Parkowa, Bocianów, Śmiłowskiego, Mickiewicza, Boczna, Poprzeczna, Myśliwiecka, Pszczelnicza w Siemianowicach Śląskich
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest budowa sieci kanalizacji sanitarnej wraz z przyłączami w ulicach Al. Sportowców, Czeladzka, Barbary, Śląska( dawniej Świerczewskiego), Jana Pawła II, Parkowa, Bocianów, Śmiłowskiego, Mickiewicza, Boczna, Poprzeczna, Myśliwiecka, Pszczelnicza w Siemianowicach Śląskich. 2. Przedmiot zamówienia obejmuje realizację sieci kanalizacji sanitarnej wraz z przyłączami w ulicach Al. Sportowców, Czeladzka, Barbary, Śląska( dawniej Świerczewskiego), Jana Pawła II, Parkowa, Bocianów, Śmiłowskiego, Mickiewicza, Boczna, Poprzeczna, Myśliwiecka, Pszczelnicza w Siemianowicach Śląskich o łącznej długości 7311,5 m. Zestawienie długości w podziale na średnice przedstawiono w Dodatku nr 6 do SWZ. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi: a) Dokumentacja projektowa (Dodatek nr 3 do SWZ), b) Specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych (Dodatek nr 4 do SWZ), c) Przedmiary robót (Dodatek nr 5 do SWZ), d) Zestawienie długości w podziale na średnice (Dodatek nr 6 do SWZ), e) Zakres rzeczowy zaznaczony na mapach (Dodatek nr 7 do SWZ), f) Projektowane postanowienia umowy (Dodatek nr 8 do SWZ), - zwane dalej łącznie jako Dokumentacja. Dokumentacja udostępniona jest na stronie: https://josephine.proebiz.com/pl/tender/74878/summary. Uwaga: Ze względu na to, iż podstawą rozliczania robót z Wykonawcą będzie wynagrodzenie ryczałtowe przedmiar robót nie jest podstawą sporządzenia przez Wykonawcę wy-ceny, a ma charakter jedynie pomocniczy, informacyjny, a przyjęte w nim obmiary robót są orientacyjne. Zawarte w przedmiarze robót zestawienia mają zobrazować skalę robót budowlanych, choć sam przedmiar nie determinuje zobowiązania Wykonawcy, którym jest pełna dokumentacja projektowa, przedmiar ma pomóc Wykonawcy w oszacowaniu kosztów inwestycji. Podstawę wyceny (KNR) podano w załączonych przedmiarach robót informacyjnie. KOSZTORYSU OFERTOWEGO NIE NALEŻY SKŁADAĆ. Zamówienie jest finansowane z Polsko-Szwajcarskiego Programu Rozwoju Miast (w ramach Drugiej Edycji Szwajcarskiej Pomocy Finansowej dla wybranych Państw Członkowskich Unii Europejskiej w celu zmniejszenia różnic społeczno-gospodarczych w obrębie Unii Europejskiej).
Interne Kennung: OZP.261.4.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45231300 Bauarbeiten für Wasser- und Abwasserrohrleitungen, 45111200 Baureifmachung und Abräumung, 45111213 Abräumungsarbeiten, 45111250 Bodenproben, 45112210 Mutterbodenabtrag, 45120000 Versuchs- und Aufschlussbohrungen, 45233200 Diverse Oberbauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001