2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ijzer III Carboxymaltose
Beschreibung: De levering dient te gebeuren in deelleveringen op de verschillende locaties van de ziekenhuizen welke mededingen aan deze overheidsopdracht. De aanbestedende overheid voert de procedure en treedt ook op in naam van: - AZ Delta - AZ West - AZ Zeno Leveringsplaatsen: AZ Oostende, Gouwelozestraat 100 te 8400 Oostende AZ Delta, Deltalaan 1 te 8800 Roeselare AZ West, Iepersesteenweg 100 te 8630 Veurne AZ Zeno, Kalvekeetdijk 260 te 8300 Knokke-Heist
Interne Kennung: PPP0QP-284/6063/AZO_APO_Ijzer_III_Carboxymaltose_2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33690000 Varia
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: AZO_APO_Ijzer_III_Carboxymaltose_2026_1
Haupteinstufung (cpv): 33680000 Waren für pharmazeutische Zwecke
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33680000 Waren für pharmazeutische Zwecke, 33690000 Varia