322408-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Passagierinformationssystem – „Inteligentní zastávky MHD v Prostějově“
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„Inteligentní zastávky MHD v Prostějově“
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je dodávka a instalace technologií pro inteligentní zastávky MHD na území města Prostějov a místních částí. Součástí instalace inteligentních zastávek MHD je vybudování nových přípojek nízkého napětí ze stávajících rozvodů veřejného osvětlení. Stávající zastávkové označníky budou demontovány a nahrazeny novými moderními „inteligentními“ označníky s LED grafickým informačním panelem. Nové označníky budou vybaveny akumulátorem pro dobíjení z rozvodu veřejného osvětlení.
Interne KennungOVS 48/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrensotevření řízení podle § 56 ZZVZ na dodávky.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48813000 Passagierinformationssystem
Zusätzliche Einstufung (cpv): 35261000 Informationstafeln, 31600000 Elektrische Ausrüstung, 45311000 Installation von Elektroanlagen, 45112000 Aushub- und Erdbewegungsarbeiten
5. Los
LosLOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31600000 Elektrische Ausrüstung, 35261000 Informationstafeln, 45311100 Installation von elektrischen Kabeln, 45112000 Aushub- und Erdbewegungsarbeiten
Optionen
Beschreibung der Optionenzměna lhůty pro dokončení díla