2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europese openbare aanbesteding ‘E&W installateur nieuwbouw kindcentrum Dronten en kindcentrum Swifterbant’
Beschreibung: Gemeente Dronten is voornemens om via deze Europees openbare aanbesteding één Opdrachtnemer voor de elektrotechnische en werktuigbouwkundige installaties te contracteren die zitting neemt in het bouwteam voor de nieuwbouw van twee kindcentra: kindcentrum Dronten en kindcentrum Swifterbant. De opdracht omvat in totaal circa 13.472 m² bvo nieuwbouw – KC Dronten ca. 6.572 m² bvo (onderwijs en kinderopvang ca. 5.458 m² en sportzaal met twee zaaldelen ca. 1.114 m²) en KC Swifterbant ca. 6.900 m² bvo (onderwijs en kinderopvang ca. 3.600 m² en gym-/sportvoorziening ca. 3.300 m²), inclusief de bijbehorende schoolpleinen en de buitenruimten.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45300000 Bauinstallationsarbeiten
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: E&W installateur nieuwbouw kindcentrum Dronten en kindcentrum Swifterban’
Beschreibung: Gemeente Dronten is voornemens om via deze Europees openbare aanbesteding één Opdrachtnemer voor de elektrotechnische en werktuigbouwkundige installaties te contracteren die zitting neemt in het bouwteam voor de nieuwbouw van twee kindcentra: kindcentrum Dronten en kindcentrum Swifterbant.
Interne Kennung: 1