2. Verfahren
Verfahren
Titel: UHK-modernizace a rekonstrukce budovy C
Beschreibung: Předmětem Veřejné zakázky je rekonstrukce budovy C Pedagogické fakulty Univerzity Hradec Králové, parc. č. st. 392, parc. č. 759, 257, 233/19, 233/21 v katastrálním území Hradec Králové [646873], v zastavěné části obce Hradec Králové [569810], vymezené nárožím Tylova nábřeží, náměstí Svobody a ulicí V Lipkách. Jedná se o rekonstrukci a modernizaci stávající budovy včetně doplnění půdní vestavby a rozšíření suterénních prostor. Budova je nemovitou kulturní památkou chráněnou státem ve smyslu zákona č. 20/1987 Sb., o státní památkové péči, ve znění pozdějších předpisů.
Interne Kennung: P21V00000074
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: OVZ/763/21