See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup fabrycznie nowych obrabiarek sterowanych numerycznie CNC do realizacji zajęć praktycznych
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje zakup i dostawę: Tokarki CNC i urządzeń wchodzących w skład obrabiarki CNC oraz Frezarskiego centrum obróbczego CNC i urządzeń wchodzących w skład wyposażenia obrabiarki CNC. Przedmiot zamówienia należy dostarczyć pod adres: Centrum Kształcenia Zawodowego w Rudzie Śląskiej; ul. Generała Józefa Hallera 6; 41-709 Ruda Śląska. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera opis przedmiotu zamówienia (załącznik nr 2 do SWZ).
Vorherige Bekanntmachung: 97539-2025
Interne Kennung: AP.271.105.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42600000 Werkzeugmaschinen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42621100 CNC-Drehmaschine, 42638000 Bearbeitungszentrum zum Bearbeiten von Metallen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa fabrycznie nowych obrabiarek sterowanych numerycznie CNC do realizacji zajęć praktycznych