2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa zestawu licencji komercyjnych oprogramowania EDA-CAD do projektowania układów scalonych ASIC
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa zestawu licencji komercyjnych oprogramowania EDA-CAD do projektowania układów scalonych ASIC, przeznaczonej do komercjalizacji post-factum projektu układu scalonego zrealizowanego w procesie technologicznym X-FAB XP018, złożonego do produkcji 21 maja 2025
Interne Kennung: F2/132/2024/ZP
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48321100 System für den rechnergestützten Entwurf (CAD)
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: F2/132/2026/ZP