See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst "Verhuren van machines en materiaal voor het uitvoeren van beheerwerken in domeinen en reservaten van het ANB"
Beschreibung: Deze raamovereenkomst bestaat uit 5 percelen. De raamovereenkomst betreft het huren van diverse machines (zonder bestuurder) en toebehoren voor het uitvoeren van werkzaamheden door ANB. Meer informatie zie bestek. Voorschriften inzake uitsluitingsgronden en selectiecriteria: Zie bestek. Gebruik van het UEA bij het indienen van offertes is verplicht.
Interne Kennung: ANB-TB-TOW-2024-259
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 43210000 Erdbewegungsmaschinen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1 - Grondverzetmachines en verdichtingsmachines - West-Vlaanderen en Oost-Vlaanderen (deel)
Beschreibung: Perceel 1 - Grondverzetmachines en verdichtingsmachines - West-Vlaanderen en Oost-Vlaanderen (deel) - meer info zie bestek en bijlagen.
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 43315000 Verdichtungsgeräte, 42000000 Industrielle Maschinen, 16600000 Maschinen für besondere land- oder forstwirtschaftliche Zwecke
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2 - Grondverzetmachines en verdichtingsmachines - Oost-Vlaanderen (deel) - Antwerpen (deel) - Vlaams-Brabant (deel)
Beschreibung: Perceel 2 - Grondverzetmachines en verdichtingsmachines - Oost-Vlaanderen (deel) - Antwerpen (deel) - Vlaams-Brabant (deel) - Meer info zie bestek en bijlagen.
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Perceel 3 - Grondverzetmachines en verdichtingsmachines - Limburg - Antwerpen (deel) - Vlaams-Brabant (deel)
Beschreibung: Perceel 3 - Grondverzetmachines en verdichtingsmachines - Limburg - Antwerpen (deel) - Vlaams-Brabant (deel) - Meer info zie bestek en bijlagen.
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Perceel 4 - Hoogtewerkers met toebehoren - Vlaanderen
Beschreibung: Perceel 4 - Hoogtewerkers met toebehoren - Vlaanderen - Meer info zie bestek en bijlagen.
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Perceel 5 - Houtversnipperaars en vuilwaterpompen - Vlaanderen
Beschreibung: Perceel 5 - Houtversnipperaars en vuilwaterpompen - Vlaanderen - Meer info zie bestek en bijlagen.
Interne Kennung: 5