See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: STĚRAČE PRO PÁSOVÉ DOPRAVNÍKY
Beschreibung: Předmětem Veřejných zakázek zadávaných v zavedeném DNS budou dodávky náhradních dílů (dále jen „ND“) a provádění servisních prací stěračů pásových dopravníků dle aktuálních potřeb Zadavatelů. Účelem je zajištění provozuschopnosti stěračů a tím eliminace odstávek pásových dopravníků z důvodu zanesení poháněcích stanic, středních dílů dálkové pásové dopravy a také ocelových konstrukcí pod dopravníky těženým materiálem.
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 43620000 Teile für Maschinen für die Erzaufbereitung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dodávky náhradních dílů a servisní činnosti pro stěrače HOSCH
Beschreibung: Dodávka náhradních dílů a servisní činnosti stěračů pásových dopravníků výrobce HOSCH.
Interne Kennung: Kategorie I.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si vyhrazuje právo po dobu platnosti zavedeného DNS rozšiřovat technickou specifikaci ND o nové ND dle aktuální potřeby a vývoje typů stěračů. Zadavatel si vyhrazuje právo kdykoliv Zadávací řízení zrušit nebo zavedený DNS kdykoliv ukončit, a to i bez udání důvodů, popř. zadat zakázku mimo tento DNS.
Los: LOT-0006
Titel: Dodávky náhradních dílů a servisní činnosti pro stěrače FINPOR
Beschreibung: Dodávka náhradních dílů a servisní činnosti stěračů pásových dopravníků výrobce FINPOR.
Interne Kennung: Kategorie V.
Los: LOT-0003
Titel: Dodávky náhradních dílů a servisní činnosti pro stěrače MARTIN
Beschreibung: Dodávka náhradních dílů a servisní činnosti stěračů pásových dopravníků výrobce MARTIN.
Interne Kennung: Kategorie II.