See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Konkurs ofert nr 88/KŚZ/25 na wykonywanie świadczeń zdrowotnych w ramach Oddziału Chorób Płuc z Pododdziałem Chemioterapii Szpitala Miejskiego w Rudzie Śląskiej Sp. z o.o.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są świadczenia zdrowotne, które będą realizowane w ramach Oddziału Chorób Płuc z Pododdziałem Chemioterapii Szpitala Miejskiego w Rudzie Śląskiej Sp. z o.o. Pod pojęciem ,,świadczenia zdrowotne” należy rozumieć wszelkie działania służące zachowaniu, ratowaniu, przywracaniu lub poprawie zdrowia oraz inne działania medyczne wynikające z procesu leczenia lub odrębnych przepisów regulujących zasady ich wykonywania. 2. Przedmiot zamówienia został podzielony na III pakiety. 3. Szczegółowy rozkład pracy określa Harmonogram Pracy Oddziału obowiązujący u Udzielającego zamówienia i sporządzony jest z góry na każdy miesiąc. Harmonogram zatwierdza Ordynator Oddziału/Zastępca Ordynatora lub Dyrektor ds. Medycznych. Udzielający zamówienia zastrzega sobie prawo zmiany harmonogramu, jednak nie później jak 3 dni przed rozpoczęciem danego miesiąca. 4. Udzielający zamówienia zgodnie z ustawą z dnia 13.05.2016 r. o przeciwdziałaniu zagrożeniom przestępczością na tle seksualnym w toku badania ofert sprawdzi, czy Oferent nie figuruje w Rejestrze Sprawców Przestępstw na Tle Seksualnym. W przypadku figurowania w takim rejestrze oferta Przyjmującego zamówienie zostanie odrzucona. 5. Standardy ochrony małoletnich są udostępnione na stronie internetowej Szpitala pod adresem: www.szpitalruda.pl. 6.Wymagany termin płatności wynosi 21 dni od daty doręczenia prawidłowo wystawionego przez Przyjmującego zamówienie dokumentu zawierającego podstawę prawną zwolnienia od podatku oraz elementy faktury dokumentującej zgodnie z rozporządzeniem Ministra Finansów z dnia 29 października 2021 r. w sprawie wystawiania faktur (Dz.U. z 2021 r. poz. 1979 z późn. zm.), zwanego dalej fakturą. 7. Każdy z Oferentów ubiegających się o zawarcie umowy może złożyć tylko jedną ofertę.
Interne Kennung: 88/KŚZ/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85141000 Dienstleistungen von medizinischem Personal
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet I
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie świadczeń zdrowotnych w ramach Oddziału Chorób Płuc z Pododdziałem Chemioterapii Szpitala Miejskiego w Rudzie Śląskiej Sp. z o.o. Pod pojęciem ,,świadczenia zdrowotne” należy rozumieć wszelkie działania służące zachowaniu, ratowaniu, przywracaniu lub poprawie zdrowia oraz inne działania medyczne wynikające z procesu leczenia lub odrębnych przepisów regulujących zasady ich wykonania. Pakiet I - wykonywanie świadczeń zdrowotnych w ramach Oddziału Chorób Płuc z Pododdziałem Chemioterapii Szpitala Miejskiego w Rudzie Śląskiej Sp. z o.o. Świadczenia zdrowotne będą realizowane wg potrzeb Udzielającego zamówienia, zgodnie z harmonogramem czasu pracy Oddziału: 1) od poniedziałku do piątku pomiędzy godziną 07:25 a godziną 15:00 (średniomiesięcznie 21 dni); 2) od poniedziałku do piątku pomiędzy godziną 15:00 a godziną 07:25 dnia następnego (średniomiesięcznie 3 świadczenia); 3) w soboty, niedziele i dni ustawowo wolne od pracy (święta) pomiędzy godziną 07:25 a godziną 07:25 dnia następnego (średniomiesięcznie 1 świadczenie); Lekarz świadczący usługi musi posiadać tytuł specjalisty w dziedzinie chorób płuc. W ramach pakietu I Udzielający zamówienia dopuszcza możliwość wyboru maksymalnie 1 (jednej) najkorzystniejszej oferty, która spełni wszystkie wymagane przez Udzielającego zamówienia warunki. 2. Przyjmującemu zamówienie będzie przysługiwała płatna przerwa w wykonywaniu świadczeń zdrowotnych w liczbie godzin określonych w załączniku nr 3 do Regulaminu konkursu ofert. 3. Szczegółowy rozkład pracy określa Harmonogram Pracy Oddziału obowiązujący u Udzielającego zamówienia i sporządzony jest z góry na każdy miesiąc. Harmonogram zatwierdza Ordynator Oddziału/Zastępca Ordynatora lub Dyrektor ds. Medycznych. Udzielający zamówienia zastrzega sobie prawo zmiany 4. Udzielający zamówienia zgodnie z ustawą z dnia 13.05.2016 r. o przeciwdziałaniu zagrożeniom przestępczością na tle seksualnym w toku badania ofert sprawdzi, czy Oferent nie figuruje w Rejestrze Sprawców Przestępstw na Tle Seksualnym. W przypadku figurowania w takim rejestrze oferta Przyjmującego zamówienie zostanie odrzucona. 5. Standardy ochrony małoletnich są udostępnione na stronie internetowej Szpitala pod adresem: www.szpitalruda.pl. 6. Wymagany termin płatności wynosi 21 dni od daty doręczenia prawidłowo wystawionego przez Przyjmującego zamówienie dokumentu zawierającego podstawę prawną zwolnienia od podatku oraz elementy faktury dokumentującej zgodnie z rozporządzeniem Ministra Finansów z dnia 29 października 2021 r. w sprawie wystawiania faktur (Dz.U. z 2021 r. poz. 1979 z późn. zm.), zwanego dalej fakturą. 7. Każdy z Oferentów ubiegających się o zawarcie umowy może złożyć tylko jedną ofertę.
Interne Kennung: 88/KŚZ/25/I
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet II
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie świadczeń zdrowotnych w ramach Oddziału Chorób Płuc z Pododdziałem Chemioterapii Szpitala Miejskiego w Rudzie Śląskiej Sp. z o.o. Pod pojęciem ,,świadczenia zdrowotne” należy rozumieć wszelkie działania służące zachowaniu, ratowaniu, przywracaniu lub poprawie zdrowia oraz inne działania medyczne wynikające z procesu leczenia lub odrębnych przepisów regulujących zasady ich wykonania. Pakiet II - wykonywanie świadczeń zdrowotnych w ramach Oddziału Chorób Płuc z Pododdziałem Chemioterapii Szpitala Miejskiego w Rudzie Śląskiej Sp. z o.o. Świadczenia zdrowotne będą realizowane wg potrzeb Udzielającego zamówienia, zgodnie z harmonogramem czasu pracy Oddziału: 1) od poniedziałku do piątku pomiędzy godziną 07:25 a godziną 15:00 (średniomiesięcznie 21 dni); 2) od poniedziałku do piątku pomiędzy godziną 15:00 a godziną 07:25 dnia następnego (średniomiesięcznie 3 świadczenia); 3) w soboty, niedziele i dni ustawowo wolne od pracy (święta) pomiędzy godziną 07:25 a godziną 07:25 dnia następnego (średniomiesięcznie 1 świadczenie); Lekarz świadczący usługi musi posiadać tytuł specjalisty w dziedzinie chorób płuc. W ramach pakietu II Udzielający zamówienia dopuszcza możliwość wyboru maksymalnie 1 (jednej) najkorzystniejszej oferty, która spełni wszystkie wymagane przez Udzielającego zamówienia warunki. 2. Przyjmującemu zamówienie będzie przysługiwała płatna przerwa w wykonywaniu świadczeń zdrowotnych w liczbie godzin określonych w załączniku nr 3 do Regulaminu konkursu ofert. 3. Szczegółowy rozkład pracy określa Harmonogram Pracy Oddziału obowiązujący u Udzielającego zamówienia i sporządzony jest z góry na każdy miesiąc. Harmonogram zatwierdza Ordynator Oddziału/Zastępca Ordynatora lub Dyrektor ds. Medycznych. Udzielający zamówienia zastrzega sobie prawo zmiany 4. Udzielający zamówienia zgodnie z ustawą z dnia 13.05.2016 r. o przeciwdziałaniu zagrożeniom przestępczością na tle seksualnym w toku badania ofert sprawdzi, czy Oferent nie figuruje w Rejestrze Sprawców Przestępstw na Tle Seksualnym. W przypadku figurowania w takim rejestrze oferta Przyjmującego zamówienie zostanie odrzucona. 5. Standardy ochrony małoletnich są udostępnione na stronie internetowej Szpitala pod adresem: www.szpitalruda.pl. 6. Wymagany termin płatności wynosi 21 dni od daty doręczenia prawidłowo wystawionego przez Przyjmującego zamówienie dokumentu zawierającego podstawę prawną zwolnienia od podatku oraz elementy faktury dokumentującej zgodnie z rozporządzeniem Ministra Finansów z dnia 29 października 2021 r. w sprawie wystawiania faktur (Dz.U. z 2021 r. poz. 1979 z późn. zm.), zwanego dalej fakturą. 7. Każdy z Oferentów ubiegających się o zawarcie umowy może złożyć tylko jedną ofertę.
Interne Kennung: 88/KŚZ/25/II
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet III
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie świadczeń zdrowotnych w ramach Oddziału Chorób Płuc z Pododdziałem Chemioterapii Szpitala Miejskiego w Rudzie Śląskiej Sp. z o.o. Pod pojęciem ,,świadczenia zdrowotne” należy rozumieć wszelkie działania służące zachowaniu, ratowaniu, przywracaniu lub poprawie zdrowia oraz inne działania medyczne wynikające z procesu leczenia lub odrębnych przepisów regulujących zasady ich wykonania. Pakiet III - wykonywanie świadczeń zdrowotnych w ramach Oddziału Chorób Płuc z Pododdziałem Chemioterapii Szpitala Miejskiego w Rudzie Śląskiej Sp. z o.o. Świadczenia zdrowotne będą realizowane wg potrzeb Udzielającego zamówienia, zgodnie z harmonogramem czasu pracy Oddziału: 1) od poniedziałku do piątku pomiędzy godziną 15:00 a godziną 07:25 dnia następnego (średniomiesięcznie 2 świadczenia); 2) w soboty, niedziele i dni ustawowo wolne od pracy (święta) pomiędzy godziną 07:25 a godziną 07:25 dnia następnego (średniomiesięcznie 2 świadczenia); Lekarz świadczący usługi musi posiadać tytuł specjalisty w dziedzinie chorób płuc. W ramach pakietu III Udzielający zamówienia dopuszcza możliwość wyboru maksymalnie 1 (jednej) najkorzystniejszej oferty, która spełni wszystkie wymagane przez Udzielającego zamówienia warunki. 2. Szczegółowy rozkład pracy określa Harmonogram Pracy Oddziału obowiązujący u Udzielającego zamówienia i sporządzony jest z góry na każdy miesiąc. Harmonogram zatwierdza Ordynator Oddziału/Zastępca Ordynatora lub Dyrektor ds. Medycznych. Udzielający zamówienia zastrzega sobie prawo zmiany 3. Udzielający zamówienia zgodnie z ustawą z dnia 13.05.2016 r. o przeciwdziałaniu zagrożeniom przestępczością na tle seksualnym w toku badania ofert sprawdzi, czy Oferent nie figuruje w Rejestrze Sprawców Przestępstw na Tle Seksualnym. W przypadku figurowania w takim rejestrze oferta Przyjmującego zamówienie zostanie odrzucona. 4. Standardy ochrony małoletnich są udostępnione na stronie internetowej Szpitala pod adresem: www.szpitalruda.pl. 5. Wymagany termin płatności wynosi 21 dni od daty doręczenia prawidłowo wystawionego przez Przyjmującego zamówienie dokumentu zawierającego podstawę prawną zwolnienia od podatku oraz elementy faktury dokumentującej zgodnie z rozporządzeniem Ministra Finansów z dnia 29 października 2021 r. w sprawie wystawiania faktur (Dz.U. z 2021 r. poz. 1979 z późn. zm.), zwanego dalej fakturą. 6. Każdy z Oferentów ubiegających się o zawarcie umowy może złożyć tylko jedną ofertę.
Interne Kennung: 88/KŚZ/25/III