32263-2025 - Ergebnis
Tschechien – Allgemeine und berufliche Bildung – Digi pro RCI II.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDigi pro RCI II.
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je poskytování služeb komplexního zajištění vzdělávání pro členy spolku RCI. Předmětem plnění zahrnuje zejména následující činnosti: a) Příprava a realizace vzdělávacích kurzů pod vedením kompetentního lektora; b) Odborné proškolení účastníků kurzů c) Zajištění akvizice a zapojení obchodních společností do spolku RCI, z.s., k naplnění požadovaného rozsahu osobohodin a ke splnění požadovaných indikátorů projektu a následné proškolení jejich zaměstnanců po přidělení podpory de minimis. d) Náklady spojené se zajištěním kurzů a lektora (cestovné, ubytování, stravné apod.); e) Zajištění školících materiálů pro účastníky – příprava, tisk a distribuce f) Zajištění školících prostor dodavatelem (minimální požadavky na prostory jsou uvedeny ve specifikaci předmětu jednotlivých kurzů je uvedena v příloze č. 2), g) Zajištění technického vybavení potřebného pro kvalitní vzdělávání – flipchart nebo whiteboard, dataprojektor, PC, apod.; h) Zajištění veškeré potřebné dokumentace ke kurzům dle výzvy. i) Zajištění fotodokumentace (ve formátu jpg.) a to v minimálním rozsahu: dvě fotografie z každého realizovaného kurzu. j) Dodržování povinné publicity v rámci školení dle pravidel NPO; k) Komunikace se zadavatelem, řešení operativních problémů a eventuálních změn projektu, změn témat ve vzdělávacím plánu a harmonogramu dle potřeb zapojených členských organizací. l) Vzdělávání bude realizováno formou kurzů a seminářů, které budou zajištěny dodavatelem vzdělávacích služeb. Předmětem veřejné zakázky jsou také služby spočívající v organizačním zajištění vzdělávacích programů a zajištění vzdělávání vybraných cílových skupin veřejné zakázky.
Interne KennungNadlimitní Služby - RCI, z.s.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80000000 Allgemeine und berufliche Bildung
5. Los
LosLOT-0001