See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie i dostawa materiałów promocyjnych z logo KSOW+, z logo Dożynek Województwa Mazowieckiego oraz z logo Mazowsza i informacją o 500 rocznicy inkorporacji Mazowsza do Korony
Beschreibung: Zamówienie obejmuje materiały promocyjne z logo KSOW+, które zostaną wykorzystane na imprezach plenerowych w 2026 roku, z logo Dożynek Województwa Mazowieckiego oraz z logo Mazowsza i informacją o 500 rocznicy inkorporacji Mazowsza do Korony, które zostaną wykorzystane podczas wydarzeń organizowanych przez Departament Rolnictwa i Rozwoju Obszarów Wiejskich z podziałem na jedenaście części zamówienia. Szczegółowe warunki zamówienia obowiązujące dla wszystkich części, zawarte są w dokumentach zamówienia zamieszczonych na stronie internetowej prowadzonego postępowania pod adresem https://mazovia.ezamawiajacy.pl/pn/mazovia/demand/277780/notice/public/details
Interne Kennung: OR-D-III.272.25.2026.AR
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 22462000 Werbeschriften
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: CZĘŚĆ I Zestaw I z logo Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich+
Beschreibung: 1 Notes 1000 szt. 2 Torba papierowa 1500 szt.
Interne Kennung: OR-D-III.272.25.2026.AR/I
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18937000 Verpackungssäcke, 22815000 Notizbücher
Los: LOT-0002
Titel: CZĘŚĆ II Zestaw II z logo Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich+
Beschreibung: 1 Torba na zakupy 400 szt. 2 Kubek ceramiczny 400 szt. 3 Koszulka 200 szt. 4 Torba na buty 450 szt. 5 Organizer na kable 300 szt.
Interne Kennung: OR-D-III.272.25.2026.AR/II
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44111300 Keramische Werkstoffe, 18930000 Säcke und Beutel, 39220000 Küchenausstattung, Haushalts- und Heimartikel, Catering-Zubehör, 18331000 T-Shirts, 18930000 Säcke und Beutel
Los: LOT-0003
Titel: CZĘŚĆ III Zestaw III z logo Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich+
Beschreibung: 1 Dmuchany leżak 100 2 Nadmuchiwana poduszka 400 3 Ręcznik szybkoschnący 100 4 Koc polarowy 200 5 Hamak 100
Interne Kennung: OR-D-III.272.25.2026.AR/III
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39220000 Küchenausstattung, Haushalts- und Heimartikel, Catering-Zubehör, 39500000 Textilwaren
Los: LOT-0004
Titel: CZĘŚĆ IV Zestaw IV z logo Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich+
Beschreibung: 1 Kamizelka odblaskowa 300 szt. 2 Plecak ze sznurkiem 500 szt. 3 Miś 200 szt. 4 Opaska odblaskowa 1 000 szt.
Interne Kennung: OR-D-III.272.25.2026.AR/IV
Zusätzliche Einstufung (cpv): 35113440 Reflektierende Sicherheitswesten, 18930000 Säcke und Beutel, 37520000 Spielwaren
Los: LOT-0005
Titel: CZĘŚĆ V Zestaw V z logo Mazowsza
Beschreibung: 1 składany parasol 300 szt. 2 bluza z kapturem na suwak 50 szt. 3 koszulka 200 szt. 4 ręcznik szybkoschnący 300 szt. 5 torba bawełniana 800 szt. 6 apteczka 300 szt.
Interne Kennung: OR-D-III.272.25.2026.AR/V
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39295200 Regenschirme, 18331000 T-Shirts, 18930000 Säcke und Beutel
Los: LOT-0006
Titel: CZĘŚĆ VI Zestaw VI z logo Mazowsza
Beschreibung: 1 karteczki w kształcie jabłka 400 szt. 2 długopis soft touch 1 000 szt. 3 długopis aluminiowy 1 000 szt. 4 światełko w kształcie serca 800 szt. 5 notes z nasionami 200 szt. 6 pięciokolorowy zakreślacz 300 szt. 7 zawieszka do bagażu 800 szt. 8 brelok odblaskowy 800 szt. 9 opaska odblaskowa 500 szt. 10 zakładka do książki 400 szt. 11 gumka do ścierania 800 szt. 12 kabel do ładowania 300 szt. 13 podkładka pod myszkę 200 szt.
Interne Kennung: OR-D-III.272.25.2026.AR/VI
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30192000 Bürobedarf
Los: LOT-0007
Titel: CZĘŚĆ VII Zestaw VII z logo Mazowsza
Beschreibung: 1 kubek termiczny 200 szt. 2 pojemnik na przyprawy 600 szt. 3 zestaw do sera 200 szt. 4 deska do serwowania 300 szt. 5 rękawica kuchenna 400 szt. 6 fartuch kuchenny 300 szt.
Interne Kennung: OR-D-III.272.25.2026.AR/VII
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39220000 Küchenausstattung, Haushalts- und Heimartikel, Catering-Zubehör
Los: LOT-0008
Titel: CZĘŚĆ VIII Zestaw VIII z logo Mazowsza
Beschreibung: 1 ołówek z końcówką „zwierzątka” 400 szt. 2 zestaw do uprawy mięty 300 szt. 3 drewniana linijka 600 szt. 4 pluszowy miś 200 szt.
Interne Kennung: OR-D-III.272.25.2026.AR/VIII
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30192000 Bürobedarf, 37520000 Spielwaren, 39220000 Küchenausstattung, Haushalts- und Heimartikel, Catering-Zubehör
Los: LOT-0009
Titel: CZĘŚĆ IX Zestaw IX z logo Dożynek Województwa Mazowieckiego
Beschreibung: 1 kapelusz słomkowy 800 szt. 2 torba papierowa pionowa 300 szt. 3 opaska odblaskowa 800 szt. 4 długopis aluminiowy 1 000 szt. 5 koszulka 1 000 szt.
Interne Kennung: OR-D-III.272.25.2026.AR/IX
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18440000 Kopfbedeckungen, 18440000 Kopfbedeckungen, 18937000 Verpackungssäcke, 30192000 Bürobedarf, 18331000 T-Shirts
Los: LOT-0010
Titel: CZĘŚĆ X Zestaw X z logo Mazowsza
Beschreibung: 1 torba papierowa pionowa 600 szt. 2 papier do pakowania w arkuszach 300 arkuszy 3 torba papierowa pozioma 300 szt. 4 torba papierowa pionowa 300 szt.
Interne Kennung: OR-D-III.272.25.2026.AR/X
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18937000 Verpackungssäcke, 30192000 Bürobedarf
Los: LOT-0011
Titel: CZĘŚĆ XI Zestaw XI z logo Mazowsza oraz informacją o 500 rocznicy inkorporacji Mazowsza do Korony
Beschreibung: 1 notes z korkową okładką 300 szt. 2 zakładka do książki 300 szt. 3 długopis ekologiczny 300 szt.
Interne Kennung: OR-D-III.272.25.2026.AR/XI