322653-2025 - Ergebnis
Niederlande – IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung – Europees openbare aanbesteding Omgevingsgerichte Oplossing
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europees openbare aanbesteding Omgevingsgerichte Oplossing
Beschreibung: De opdracht betreft de implementatie van een omgevingsgerichte Oplossing binnen WIJ Groningen, waarmee alle WIJ Groningen medewerkers sociale signalen kunnen registreren. Deze opdracht betreft een overheidsopdracht met een geraamde waarde van € 508.000,- over 8 jaren.
Interne Kennung: 2024/EA/02
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Omgevingsgerichte Oplossing
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Een optie tot eenzijdige verlenging door de aanbestedende dienst van twee (2) maal twee (2) jaar.
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: 2024/EA/02
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Omgevingsgerichte Oplossing
Interne identificatiecode: 1
Opties: