See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa odbioru odpadów z obiektów administrowanych przez Zarząd Budynków i Lokali Komunalnych w Gdyni
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest usługa odbioru odpadów z obiektów administrowanych przez Zarząd Budynków i Lokali Komunalnych Gdyni. 2. Zmawiający dzieli przedmiot zamówienia na 2 części: 1) Część 1 – dotyczy usługi wywozu odpadów z obiektów administrowanych przez Zarząd Budynków i Lokali Komunalnych w Gdyni 2) Część 2 – dotyczy usługi wywozu odpadów z Zespołu Miejskich Hal Targowych w Gdyni (ul. Wójta Radtkego 36, 38, 40) 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w dokumentach: 1) dla części 1: a) Wzór Umowy dla części 1 stanowiący załącznik nr 6a do SWZ, b) Opis Przedmiotu Zamówienia dla części 1 stanowiący załącznik nr 7a do SWZ 2) dla części 2: c) Wzór Umowy dla części 2 stanowiący załącznik nr 6b do SWZ, d) Opis Przedmiotu Zamówienia dla części 2 stanowiący załącznik nr 7b do SWZ 4. Wykonawca zobowiązany jest przez cały okres obowiązywania umowy do posiadania ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej w zakresie prowadzonej działalności gospodarczej zgodnej z przedmiotem umowy, w szczególności od nieszczęśliwych wypadków na sumę ubezpieczenia na wszystkie i jedno zdarzenie: 1) W zakresie części 1 - nie mniejszą niż łączna cena ofertowa Wykonawcy wskazana w ofercie. 2) W zakresie części 2 - nie mniejszą niż 1.000.000,00 zł.
Vorherige Bekanntmachung: 615417-2024
Interne Kennung: ZBILK.IOZP.241.P.16.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 2
Beschreibung: Część 2 – dotyczy usługi wywozu odpadów z Zespołu Miejskich Hal Targowych w Gdyni (ul. Wójta Radtkego 36, 38, 40)
Los: LOT-0002
Titel: Część 1
Beschreibung: Część 1 – dotyczy usługi wywozu odpadów z obiektów administrowanych przez Zarząd Budynków i Lokali Komunalnych w Gdyni