See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Hernieuwing en mededinging van de verzekeringsportefeuille en aanverwante diensten
Beschreibung: De onderhavige opdracht is een dienstenopdracht (intellectuele prestaties). Zij behoort tot categorie 06 A van bijlage 2 van de wet van 17 juni 2016 en heeft betrekking op de vernieuwing en de heraanbesteding van de verzekeringsportefeuille en de daaraan verbonden diensten. Dit selectiegids voor de overheidsopdracht bepaalt het algemeen kader van de opdracht, de percelen, de kwalitatieve deelnemingsvereisten, alsook de contractuele voorwaarden waaronder de verzekeraars worden uitgenodigd een offerte in te dienen. Dit bepaalt het algemeen kader van de opdracht, de percelen, de kwalitatieve deelnemingsvereisten, alsook de contractuele voorwaarden waaronder de verzekeraars worden uitgenodigd een offerte in te dienen.
Interne Kennung: 2026/04/MS53
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Verzekeringen van het patrimonium
Beschreibung: Verzekeringen van het patrimonium
Interne Kennung: Patrimoine
Haupteinstufung (cpv): 66000000 Finanz- und Versicherungsdienstleistungen
Los: LOT-0002
Titel: Verzekering cybercriminaliteitsbescherming
Beschreibung: Verzekering cybercriminaliteitsbescherming
Interne Kennung: PROTECTION CYBER
Los: LOT-0003
Titel: Aansprakelijkheidsverzekeringen
Beschreibung: Aansprakelijkheidsverzekeringen
Interne Kennung: Responsabilité
Los: LOT-0004
Titel: Personenverzekeringen
Beschreibung: Personenverzekeringen
Interne Kennung: AT
Los: LOT-0005
Titel: Mobiliteitsverzekeringen
Beschreibung: Mobiliteitsverzekeringen
Interne Kennung: Mobilité
Los: LOT-0006
Titel: Alle risico’s werfverzekering
Beschreibung: Alle risico’s werfverzekering
Interne Kennung: TRC