See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług ochrony mienia i monitoringu w imieniu i na rzecz wszystkich Zamawiających na potrzeby Grupy Zakupowej
Beschreibung: Przedmiot zamówienia stanowi: „Świadczenie usług ochrony mienia i monitoringu w imieniu i na rzecz wszystkich Zamawiających na potrzeby Grupy Zakupowej” Zakres usługi objęty przedmiotem zamówienia oraz wymagania Zamawiającego w zakresie realizacji zamówienia zostały szczegółowo określone w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1.1-1.12 do niniejszego postępowania dla poszczególnych placówek medycznych ( Zamawiających): Zadanie nr 1a: Załącznik nr 1.1a do SWZ Wojewódzkie Pogotowie Ratunkowe w Katowicach, ul. Powstańców 52; Zadanie nr 1b: Załącznik nr 1.1b do SWZ Wojewódzkie Pogotowie Ratunkowe w Katowicach, ul. Roosevelta 123 Zabrze; Zadanie nr 2a: Załącznik nr 1.2a do SWZ Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Chirurgii Urazowej im. dr. Janusza Daaba w Piekarach Śląskich, oddział w Kochcicach ul. Zamkowa 1; Zadanie nr 2b: Załącznik nr 1.2b do SWZ Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Chirurgii Urazowej im. dr. Janusza Daaba w Piekarach Śląskich, ul. Bytomska 62; Zadanie nr 3: Załącznik nr 1.3. do SWZ Szpital Specjalistyczny w Chorzowie; Zadanie nr 4: Załącznik nr 1.4. do SWZ Śląskie Centrum Rehabilitacji i Prewencji w Ustroniu; Zadanie nr 5: Załącznik nr 1.5. do SWZ Wojewódzki Ośrodek Lecznictwa Odwykowego i Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego w Gorzycach; Zadanie nr 6: Załącznik nr 1.6. do SWZ Zespół Wojewódzkich Przychodni Specjalistycznych w Katowicach; Zadanie nr 7: Załącznik nr 1.7. do SWZ SPZOZ Szpital Kolejowy w Wilkowicach-Bystrej; Zadanie nr 8: Załącznik nr 1.8. do SWZ Beskidzki Zespół Leczniczo-Rehabilitacyjny Szpital Opieki Długoterminowej w Jaworzu; Zadanie nr 9: Załącznik nr 1.9. do SWZ Szpital Chorób Płuc im. Św. Józefa w Pilchowicach Zadanie nr 10a: Załącznik nr 1.10a do SWZ Wojewódzki Zakład Opieki Zdrowotnej nad Matką, Dzieckiem i Młodzieżą w Częstochowie ( obsługa portierni); Zadanie nr 10b: Załącznik nr 1.10b do SWZ Wojewódzki Zakład Opieki Zdrowotnej nad Matką, Dzieckiem i Młodzieżą w Częstochowie (obsługa systemu alarmowego wraz z przyjazdami grup interwencyjnych) Zadanie nr 11: Załącznik nr 1.11 do SWZ Centrum Psychiatrii w Katowicach im. dr. Krzysztofa Czumy; Zadanie nr 12: Załącznik nr 1.12 do SWZ Ośrodek Leczniczo-Rehabilitacyjny „Pałac Kamieniec” Sp. z o.o., Kamieniec oraz w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik 5 do SWZ oraz formularzu ofertowym ( załącznik nr 1 do SWZ).
Interne Kennung: WPR/TZ/251/ZP/12/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1a - WPR Katowice, część 1 - Katowice, ul. Powstańców 52
Beschreibung: Przedmiot zamówienia stanowi: „Świadczenie usług ochrony mienia i monitoringu w imieniu i na rzecz wszystkich Zamawiających na potrzeby Grupy Zakupowej” Zakres usługi objęty przedmiotem zamówienia oraz wymagania Zamawiającego w zakresie realizacji zamówienia zostały szczegółowo określone w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym dla zadania nr 1a: Załącznik nr 1.1a do SWZ - Wojewódzkie Pogotowie Ratunkowe w Katowicach, ul. Powstańców 52; oraz załącznik nr 1 do SWZ - formularz ofertowy, załącznik nr 5 do SWZ - projektowane postanowienia umowy.
Interne Kennung: Część 1a
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 1b – WPR Katowice część 2 - Zabrze, ul. Roosevelta 123
Beschreibung: Przedmiot zamówienia stanowi: „Świadczenie usług ochrony mienia i monitoringu w imieniu i na rzecz wszystkich Zamawiających na potrzeby Grupy Zakupowej” Zakres usługi objęty przedmiotem zamówienia oraz wymagania Zamawiającego w zakresie realizacji zamówienia zostały szczegółowo określone w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym dla zadania nr 1b: Załącznik nr 1.1b do SWZ - Wojewódzkie Pogotowie Ratunkowe w Katowicach, ul. Roosevelta 123; oraz załącznik nr 1 do SWZ - formularz ofertowy, załącznik nr 5 do SWZ - projektowane postanowienia umowy.
Interne Kennung: Część 1b
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 2a – Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Chirurgii Urazowej im. Dr. J Daaba w Piekarach Śląskich- oddział w Kochcicach ul. Zamkowa 1
Beschreibung: Przedmiot zamówienia stanowi: „Świadczenie usług ochrony mienia i monitoringu w imieniu i na rzecz wszystkich Zamawiających na potrzeby Grupy Zakupowej” Zakres usługi objęty przedmiotem zamówienia oraz wymagania Zamawiającego w zakresie realizacji zamówienia zostały szczegółowo określone w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym dla Zadania nr 2a: Załącznik nr 1.2a do SWZ Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Chirurgii Urazowej im. dr. Janusza Daaba w Piekarach Śląskich, oddział w Kochcicach ul. Zamkowa 1; oraz załącznik nr 1 do SWZ - formularz ofertowy, załącznik nr 5 do SWZ - projektowane postanowienia umowy.
Interne Kennung: Część 2a
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr 2b – Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Chirurgii Urazowej im. Dr. J Daaba w Piekarach Śląskich
Beschreibung: Przedmiot zamówienia stanowi: „Świadczenie usług ochrony mienia i monitoringu w imieniu i na rzecz wszystkich Zamawiających na potrzeby Grupy Zakupowej” Zakres usługi objęty przedmiotem zamówienia oraz wymagania Zamawiającego w zakresie realizacji zamówienia zostały szczegółowo określone w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym dla Zadania nr 2b: Załącznik nr 1.2b do SWZ Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Chirurgii Urazowej im. dr. Janusza Daaba w Piekarach Śląskich, ul. Bytomska 62; oraz załącznik nr 1 do SWZ - formularz ofertowy, załącznik nr 5 do SWZ - projektowane postanowienia umowy.
Interne Kennung: Część 2b
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie nr 3 – Szpital Specjalistyczny w Chorzowie
Beschreibung: Przedmiot zamówienia stanowi: „Świadczenie usług ochrony mienia i monitoringu w imieniu i na rzecz wszystkich Zamawiających na potrzeby Grupy Zakupowej” Zakres usługi objęty przedmiotem zamówienia oraz wymagania Zamawiającego w zakresie realizacji zamówienia zostały szczegółowo określone w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym dla Zadania nr 3: Załącznik nr 1.3. do SWZ Szpital Specjalistyczny w Chorzowie; oraz załącznik nr 1 do SWZ - formularz ofertowy, załącznik nr 5 do SWZ - projektowane postanowienia umowy.
Interne Kennung: Część 3
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie nr 4 – Śląskie Centrum Rehabilitacji i Prewencji Ustroń
Beschreibung: Przedmiot zamówienia stanowi: „Świadczenie usług ochrony mienia i monitoringu w imieniu i na rzecz wszystkich Zamawiających na potrzeby Grupy Zakupowej” Zakres usługi objęty przedmiotem zamówienia oraz wymagania Zamawiającego w zakresie realizacji zamówienia zostały szczegółowo określone w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym dla Zadania nr 4: Załącznik nr 1.4. do SWZ Śląskie Centrum Rehabilitacji i Prewencji w Ustroniu; oraz załącznik nr 1 do SWZ - formularz ofertowy, załącznik nr 5 do SWZ - projektowane postanowienia umowy.
Interne Kennung: Część 4
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie nr 5 – Wojewódzki Ośrodek Lecznictwa Odwykowego i Zakład Opiekuńczo – Leczniczy w Gorzycach
Beschreibung: Przedmiot zamówienia stanowi: „Świadczenie usług ochrony mienia i monitoringu w imieniu i na rzecz wszystkich Zamawiających na potrzeby Grupy Zakupowej” Zakres usługi objęty przedmiotem zamówienia oraz wymagania Zamawiającego w zakresie realizacji zamówienia zostały szczegółowo określone w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym dla Zadanie nr 5: Załącznik nr 1.5. do SWZ Wojewódzki Ośrodek Lecznictwa Odwykowego i Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego w Gorzycach; oraz załącznik nr 1 do SWZ - formularz ofertowy, załącznik nr 5 do SWZ - projektowane postanowienia umowy.
Interne Kennung: Część 5
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie nr 6 – Zespół Wojewódzkich Przychodni Specjalistycznych w Katowicach
Beschreibung: Przedmiot zamówienia stanowi: „Świadczenie usług ochrony mienia i monitoringu w imieniu i na rzecz wszystkich Zamawiających na potrzeby Grupy Zakupowej” Zakres usługi objęty przedmiotem zamówienia oraz wymagania Zamawiającego w zakresie realizacji zamówienia zostały szczegółowo określone w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym dla Zadania nr 6: Załącznik nr 1.6. do SWZ Zespół Wojewódzkich Przychodni Specjalistycznych w Katowicach; oraz załącznik nr 1 do SWZ - formularz ofertowy, załącznik nr 5 do SWZ - projektowane postanowienia umowy.
Interne Kennung: Część 6
Los: LOT-0009
Titel: Zadanie nr 7 – Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szpital Kolejowy w Wilkowicach-Bystrej
Beschreibung: Przedmiot zamówienia stanowi: „Świadczenie usług ochrony mienia i monitoringu w imieniu i na rzecz wszystkich Zamawiających na potrzeby Grupy Zakupowej” Zakres usługi objęty przedmiotem zamówienia oraz wymagania Zamawiającego w zakresie realizacji zamówienia zostały szczegółowo określone w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym dla Zadania nr 7: Załącznik nr 1.7. do SWZ SPZOZ Szpital Kolejowy w Wilkowicach-Bystrej; oraz załącznik nr 1 do SWZ - formularz ofertowy, załącznik nr 5 do SWZ - projektowane postanowienia umowy.
Interne Kennung: Część 7
Los: LOT-0010
Titel: Zadanie nr 8 – Beskidzki Zespół Leczniczo-Rehabilitacyjny Szpital Opieki Długoterminowej w Jaworzu
Beschreibung: Przedmiot zamówienia stanowi: „Świadczenie usług ochrony mienia i monitoringu w imieniu i na rzecz wszystkich Zamawiających na potrzeby Grupy Zakupowej” Zakres usługi objęty przedmiotem zamówienia oraz wymagania Zamawiającego w zakresie realizacji zamówienia zostały szczegółowo określone w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym dla Zadanie nr 8: Załącznik nr 1.8. do SWZ Beskidzki Zespół Leczniczo-Rehabilitacyjny w Jaworzu; oraz załącznik nr 1 do SWZ - formularz ofertowy, załącznik nr 5 do SWZ - projektowane postanowienia umowy.
Interne Kennung: Część 8
Los: LOT-0011
Titel: Zadanie nr 9 – Szpital Chorób Płuc w Pilchowicach
Beschreibung: Przedmiot zamówienia stanowi: „Świadczenie usług ochrony mienia i monitoringu w imieniu i na rzecz wszystkich Zamawiających na potrzeby Grupy Zakupowej” Zakres usługi objęty przedmiotem zamówienia oraz wymagania Zamawiającego w zakresie realizacji zamówienia zostały szczegółowo określone w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym dla Zadania nr 9: Załącznik nr 1.9. do SWZ Szpital Chorób Płuc im. Św. Józefa w Pilchowicach; oraz załącznik nr 1 do SWZ - formularz ofertowy, załącznik nr 5 do SWZ - projektowane postanowienia umowy.
Interne Kennung: Część 9
Los: LOT-0012
Titel: Zadanie nr 10a – Wojewódzki Zakład Opieki Zdrowotnej nad Matką, Dzieckiem i Młodzieżą w Częstochowie (obsługa portierni)
Beschreibung: Przedmiot zamówienia stanowi: „Świadczenie usług ochrony mienia i monitoringu w imieniu i na rzecz wszystkich Zamawiających na potrzeby Grupy Zakupowej” Zakres usługi objęty przedmiotem zamówienia oraz wymagania Zamawiającego w zakresie realizacji zamówienia zostały szczegółowo określone w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym dla Zadania nr 10a: Załącznik nr 1.10a do SWZ Wojewódzki Zakład Opieki Zdrowotnej nad Matką, Dzieckiem i Młodzieżą w Częstochowie ( obsługa portierni);; oraz załącznik nr 1 do SWZ - formularz ofertowy, załącznik nr 5 do SWZ - projektowane postanowienia umowy.
Interne Kennung: Część 10a
Los: LOT-0013
Titel: Zadanie nr 10b – Wojewódzki Zakład Opieki Zdrowotnej nad Matką, Dzieckiem i Młodzieżą w Częstochowie (obsługa systemu alarmowego)
Beschreibung: Przedmiot zamówienia stanowi: „Świadczenie usług ochrony mienia i monitoringu w imieniu i na rzecz wszystkich Zamawiających na potrzeby Grupy Zakupowej” Zakres usługi objęty przedmiotem zamówienia oraz wymagania Zamawiającego w zakresie realizacji zamówienia zostały szczegółowo określone w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym dla Zadanie nr 10b: Załącznik nr 1.10b do SWZ Wojewódzki Zakład Opieki Zdrowotnej nad Matką, Dzieckiem i Młodzieżą w Częstochowie (obsługa systemu alarmowego wraz z przyjazdami grup interwencyjnych); oraz załącznik nr 1 do SWZ - formularz ofertowy, załącznik nr 5 do SWZ - projektowane postanowienia umowy.
Interne Kennung: Część 10b
Los: LOT-0014
Titel: Zadanie nr 11 – Centrum Psychiatrii w Katowicach im. dr. Krzysztofa Czumy, z siedzibą w Katowicach
Beschreibung: Przedmiot zamówienia stanowi: „Świadczenie usług ochrony mienia i monitoringu w imieniu i na rzecz wszystkich Zamawiających na potrzeby Grupy Zakupowej” Zakres usługi objęty przedmiotem zamówienia oraz wymagania Zamawiającego w zakresie realizacji zamówienia zostały szczegółowo określone w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym dla Zadanie nr 11: Załącznik nr 1.11 do SWZ Centrum Psychiatrii w Katowicach im. dr. Krzysztofa Czumy; oraz załącznik nr 1 do SWZ - formularz ofertowy, załącznik nr 5 do SWZ - projektowane postanowienia umowy.
Interne Kennung: Część 11
Zusätzliche Einstufung (cpv): 98341120 Portierdienste
Los: LOT-0015
Titel: Zadanie nr 12 – 12. Ośrodek Leczniczo-Rehabilitacyjny „Pałac Kamieniec” Sp. z o.o. Kamieniec
Beschreibung: Przedmiot zamówienia stanowi: „Świadczenie usług ochrony mienia i monitoringu w imieniu i na rzecz wszystkich Zamawiających na potrzeby Grupy Zakupowej” Zakres usługi objęty przedmiotem zamówienia oraz wymagania Zamawiającego w zakresie realizacji zamówienia zostały szczegółowo określone w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym dla Zadanie nr 12: Załącznik nr 1.12 do SWZ Ośrodek Leczniczo-Rehabilitacyjny „Pałac Kamieniec” Sp. z o.o., Kamieniec; oraz załącznik nr 1 do SWZ - formularz ofertowy, załącznik nr 5 do SWZ - projektowane postanowienia umowy.
Interne Kennung: Część 12