2. Verfahren
Verfahren
Titel: Implementatie, beheer, hosting en doorontwikkeling van het Content Management Systeem
Beschreibung: Provincie Gelderland zoekt een sterke partner om samen te bouwen aan een toekomstbestendig Content Management Systeem/ digitaal webplatform (CMS) op basis van open source oplossing Drupal. Het gaat om een integrale opdracht van implementatie tot beheer, doorontwikkeling en hosting van het Drupal CMS en onze websites. Onze website is hét centrale kanaal richting inwoners, bedrijven en partners en daarmee essentieel voor onze publieke dienstverlening. Wij zoeken een proactieve partij die niet alleen levert, maar ook meedenkt, vooruitkijkt en continu verbetert.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72600000 Computerunterstützung und -beratung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72261000 Software-Unterstützung, 72263000 Software-Implementierung, 72265000 Software-Konfiguration, 72266000 Software-Beratung, 72267100 Wartung von Informationstechnologiesoftware, 72268000 Bereitstellung von Software
5. Los
Los: LOT-0000