32278-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Dienstleistungen im Grafik-Design – Grafická úprava a tisk zpravodaje města Chotěboř „Chotěbořské ECHO“
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelGrafická úprava a tisk zpravodaje města Chotěboř „Chotěbořské ECHO“
BeschreibungPředmětem této veřejné zakázky je zajištění grafické a předtiskové přípravy zpravodaje města Chotěboř „Chotěbořské ECHO“ a následný tisk, balení a dodání výtisků na určené místo.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79822500 Dienstleistungen im Grafik-Design
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79800000 Druckereidienste und verbundene Dienstleistungen des Druckgewerbes
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPředmětem této veřejné zakázky je zajištění grafické a předtiskové přípravy zpravodaje města Chotěboř „Chotěbořské ECHO“ a následný tisk, balení a dodání výtisků na určené místo
Interne Kennung1/2026 OdPAP
Optionen
Beschreibung der Optionen1. Zadavatel je oprávněn ve smyslu § 100 odst. 2 ZZVZ a § 222 odst. 10 ZZVZ uzavřít novou smlouvu na veřejnou zakázku s jiným dodavatelem (resp. účastníkem zadávacího řízení), a to za níže uvedených podmínek: a) V případě, že dojde k naplnění některé z podmínek pro odstoupení zadavatele od smlouvy uzavřené s dodavatelem, je zadavatel oprávněn uzavřít novou smlouvu s účastníkem zadávacího řízení na veřejnou zakázku, který se dle výsledku hodnocení umístil jako druhý v pořadí (tj. v původním hodnocení veřejné zakázky), pokud takový (nový) dodavatel bude souhlasit, že plnění veřejné zakázky bude poskytovat za podmínek obsažených v jeho nabídce podané v zadávacím řízení na veřejnou zakázku (včetně jeho nabídkové ceny) a v zadávací dokumentaci veřejné zakázky ve smyslu § 28 odst. 1 písm. b) ZZVZ. b) Pokud účastník zadávacího řízení, který se dle výsledku hodnocení umístil jako druhý v pořadí, odmítne se zadavatelem uzavřít novou smlouvu a poskytovat tak plnění namísto původně vybraného dodavatele, je zadavatel oprávněn obrátit se na účastníka zadávacího řízení, který se umístil jako třetí v pořadí. 2. Dodavatel bude mít právo zvýšit v průběhu trvání smlouvy cenu o inflaci, a to za podmínek uvedených v návrhu smlouvy. 3. Pokud objednatel od dodavatele objedná počet kusů jednoho vydání periodika mimo rozmezí 4 000 ks až 4 500 ks, budou mít smluvní strany právo požadovat obnovení jednání o obsahu smlouvy – jednotkové ceny – tak, aby byla obnovena ekonomická rovnováha smluvních stran.