322847-2026 - Wettbewerb
Polen – Straßentransport/-beförderung – Dowóz uczniów do szkół - 2026/2027
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDowóz uczniów do szkół - 2026/2027
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia w niniejszym postępowaniu są: usługi przewozowe w zakresie dowozu uczniów i wychowanków do Szkół Podstawowych oraz Przedszkoli Gminnych funkcjonujących na terenie Gminy Rudna.
Interne KennungSOK.271.4.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60100000 Straßentransport/-beförderung
5. Los
LosLOT-0001
TitelDowóz uczniów do szkół – 2026/2027
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia w niniejszym postępowaniu są: Usługi przewozowe w zakresie dowozu uczniów i wychowanków do Szkół Podstawowych oraz Przedszkoli Gminnych funkcjonujących na terenie Gminy Rudna.