322886-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Lehrmittel – Odborné učebny ZŠ Gen. Janka
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOdborné učebny ZŠ Gen. Janka
BeschreibungPředmět veřejné zakázky je rozdělen na následující samostatné části: část I: Nábytek Předmětem této části zakázky je dodávka a instalace školního nábytku do určených učeben školy. část II: IT vybavení a pomůcky Předmětem této části zakázky je dodávka a v relevantních případech instalace IT vybavení a pomůcky do určených učeben školy.
Interne KennungOdborné učebny ZŠ Gen. Janka
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrensdle zákona č. 134/2016 Sb.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39162100 Lehrmittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39160000 Schulmöbel, 39162200 Lehrmittel und -geräte, 30213200 Tablettcomputer, 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
LosLOT-0001
Titelčást I: Nábytek
BeschreibungPředmětem této části zakázky je dodávka a instalace školního nábytku do určených učeben školy. část II: IT vybavení a pomůcky
Interne Kennungčást I
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39160000 Schulmöbel
LosLOT-0002
Titelčást II: IT vybavení a pomůcky
BeschreibungPředmětem této části zakázky je dodávka a v relevantních případech instalace IT vybavení a pomůcky do určených učeben školy.
Interne KennungII část
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39162200 Lehrmittel und -geräte, 30213200 Tablettcomputer, 30200000 Computeranlagen und Zubehör