322900-2026 - Ergebnis
Polen – Arzneimittel – Dostawa leków, środków diagnostycznych, substancji do receptury, żywienia do- i pozajelitowego
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa leków, środków diagnostycznych, substancji do receptury, żywienia do- i pozajelitowego
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym załącznik nr 7 do SWZ, w formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ, w projekcie umowy stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ. Przedmiot zamówienia składa się z 52 pakietów. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych na poszczególne pełne pakiety. Każdy pakiet stanowi odrębną ofertę częściową. Każdy z Wykonawców może złożyć ofertę na dowolną ilość pakietów.
Vorherige Bekanntmachung: 114067-2026
Interne Kennung: ZP/13/2026/PN
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający wyznaczył termin składania ofert o 5 dni krótszy zgodnie z art. 138 ust. 4 ustawy Prawo zamówień publicznych, ponieważ składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33690000 Varia
5. Los
Los: LOT-0041
Titel: Pakiet 41 Leki różne
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Na podstawie art. 441, Zamawiający w przedmiotowym postępowaniu przewiduje zastosowanie prawa opcji polegającego na możliwości zwiększenia zakresu realizacji dostaw poszczególnego asortymentu w sytuacji wyczerpania danego przedmiotu zamówienia w ilości 40% wielkości określonej w niniejszej specyfikacji przedmiotu zamówienia. Przy ustalaniu wielkości granicznej opcji Zamawiający celem realizacji zamówienia będzie każdorazowo zaokrąglał w górę wyliczenie do pełnej jednostki handlowej produktu.
Los: LOT-0042
Titel: Pakiet 42 Leki różne
Los: LOT-0043
Titel: Pakiet 43 Leki różne
Los: LOT-0044
Titel: Pakiet 44 Witaminy
Los: LOT-0045
Titel: Pakiet 45 Leki p/depresyjne,uspakajające,stosowane w zaburzeniach psychicznych
Los: LOT-0046
Titel: Pakiet 46 Leki stosowane w chorobach ukł. oddech. i p/alergiczne
Los: LOT-0047
Titel: Pakiet 47 Gąbka hemostatyczna
Los: LOT-0048
Titel: Pakiet 48 Środki do dezynfekcji i leczenia ran oraz zmian zapalnych skóry
Los: LOT-0049
Titel: Pakiet 49 Paski diagnostyczne
Los: LOT-0050
Titel: Pakiet 50 Środki diagnostyczne
Los: LOT-0051
Titel: Pakiet 51 Płyny infuzyjne
Los: LOT-0052
Titel: Pakiet 52 Płyny infuzyjne