2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europese aanbesteding - Implementeren, beheren en onderhouden van een cloud ERP-oplossing
Beschreibung: Nictiz zoekt met deze aanbesteding een leverancier die een cloud gebaseerde ERP-oplossing kan leveren, implementeren en daarnaast beheer en support biedt. De beoogde ERP-oplossing moet verschillende essentiële bedrijfsprocessen ondersteunen en integreren. De oplossing bestaat uit bij voorkeur één systeem, waarbij bepaalde ontbrekende onderdelen wel in een ander ‘systeem/ systemen’ kunnen bestaan. Nictiz wil de ERP-oplossing als één geïntegreerd geheel contracteren. Dit vanuit de behoefte om project-, personeels- en financiële informatie centraal beschikbaar te hebben. Dit kan worden gerealiseerd via een volledige “ERP-suite” of door een combinatie van systemen. De leverancier blijft integraal verantwoordelijk voor de goede integrale werking, naadloze integratie en het beheer van het geheel. Nictiz hanteert een maximale Inschrijfprijs (P1) van € 2.700.000,- (inclusief BTW).
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Nictiz volgt een openbare aanbestedingsprocedure conform de Aanbestedingswet 2012. Als criterium voor gunning wordt gehanteerd: de beste prijs-kwaliteitverhouding.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48451000 Softwarepaket für die Unternehmensressourcenplanung (ERP)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48440000 Softwarepaket für die Finanzanalyse and Buchhaltung, 48490000 Softwarepaket für das Beschaffungswesen, 72261000 Software-Unterstützung, 72263000 Software-Implementierung, 72265000 Software-Konfiguration, 72267000 Software-Wartung und -Reparatur, 72268000 Bereitstellung von Software
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Implementeren, beheren en onderhouden van een cloud ERP-oplossing
Beschreibung: Nictiz zoekt met deze aanbesteding een leverancier die een cloud gebaseerde ERP-oplossing kan leveren, implementeren en daarnaast beheer en support biedt. De beoogde ERP-oplossing moet verschillende essentiële bedrijfsprocessen ondersteunen en integreren. Nictiz hanteert een maximale Inschrijfprijs (P1) van € 2.700.000,- (inclusief BTW).
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72261000 Software-Unterstützung, 72263000 Software-Implementierung, 72265000 Software-Konfiguration, 72268000 Bereitstellung von Software
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Nictiz houdt er rekening mee dat in de toekomst mogelijk behoefte is aan de volgende optionele modules: • Inkoop (incl. verplichtingen administratie) • Inhuur (2e fase inhuur proces, check op wet DBA) • Verkoopfacturen Wanneer de behoefte ontstaat aan een van bovengenoemde opties, dan vraagt Nictiz een offerte aan bij de Opdrachtnemer. De Opdrachtnemer stelt een offerte op, waarin de specificaties uit de offerteaanvraag en de (uur)tarieven zoals genoemd in de Overeenkomst worden overgenomen. Nictiz is niet verplicht om de gewenste optionele Diensten of Leveringen bij Opdrachtnemer af te nemen. Zie voor een nadere toelichting paragraaf 2.5. van het Beschrijvend document.