2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa TŚM do broni dla JW 4101 w Lublińcu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa części do broni palnej lekkiej z podziałem na zadania: Zadanie nr 1 - 35341000-6 – Zakup TŚM do FABARM STF12 Zadanie nr 2 - 35341000-6 – Zakup TŚM do LMT MARS Zadanie nr 3 - 35341000-6 – Zakup TŚM do BARRETT w ilościach oraz konfiguracji określonej szczegółowo w OPZ z podziałem na trzy zadania.
Interne Kennung: 6/OIB/2026
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 35341000 Teile für Leichtfeuerwaffen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa TŚM do Fabarm STF12
Beschreibung: Z uwagi na poufny charakter informacji w opisie przedmiotów zamówienia, OPZ zostanie przekazany wyłącznie wykonawcom, którzy zostaną zaproszeni do II etapu składania ofert, poprzez przesłanie przez Zamawiającego informacji na wskazany przez Wykonawcę e-mail.
Interne Kennung: Zadanie nr 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie zastrzega sobie możliwości skorzystania z prawa opcji określonego w art. 441 ustawy.
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa TŚM do LMT MARS
Interne Kennung: Zadanie nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa TŚM do BARRETT
Interne Kennung: Zadanie nr 3