322966-2026 - Ergebnis
Belgien – Bauarbeiten – OPDRACHT VAN WERKEN: NIEUWBOUW GBS 'T POPULIERTJE
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOPDRACHT VAN WERKEN: NIEUWBOUW GBS 'T POPULIERTJE
BeschreibungHuidige opdracht van werken omvat de realisatie van een NIEUWBOUW voor de GEMEENTELIJKJE BASISSCHOOL 'T POPULIERTJE te Sint-Pieters-Leeuw, incl de SLOOP van de BESTAANDE CONSTRUCTIES en aanhorigheden. De bouwwerkzaamheden omvatten: . de ruwbouw, de volledige afwerking, de technieken, het vast meubilair/de eerste uitrusting, de omgevingsaanleg met aanhorige constructies enz., alsook de sloop van de bestaande gebouwen, terreinconstructies en omgevingsaanleg (na voorafgaandelijke asbestverwijdering) conform de opdrachtdocumenten; . inclusief alle bijhorende leveringen en werken overeenkomstig de technische bepalingen en losse bijlagen bij de opdrachtdocumenten voor huidige opdracht van werken gevoegd.
Interne KennungPPP0KU-494/6045/10569/AANN
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
LosLOT-0001
Interne Kennung10569/AANN_1
Optionen
Beschreibung der OptionenVereiste opties (Bepaalde artikels hebben in de hoofding de vermelding ‘VEREISTE OPTIE’. De inschrijver is verplicht om voor elk van deze artikelen prijs op te geven bij zijn inschrijving. Deze posten worden meegeteld in het totaal voor de prijsvergelijking voor de toewijzing van de werken. Indien het opdrachtgevend bestuur echter beslist deze artikelen niet toe te passen, heeft de aannemer geen recht schadevergoeding te eisen wegens het niet uitvoeren van deze sommen.)