2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europese aanbesteding volgens de niet-openbare procedure bouwmanagementbureau t.b.v. Beroepsonderwijscampus Emmen
Beschreibung: Betreft de Selectieleidraad voor de Europese aanbesteding niet-openbare procedure voor het aantrekken van één bouwmanagementbureau ten behoeve van nieuwbouw van een aantal gebouwen ten behoeve van de Beroepsonderwijscampus Emmen voor Stichting NHL Stenden en Stichting Drenthe College Terra. Het begeleiden bij de nieuwbouw van meerdere gebouwen tbv Beroepsonderwijscampus Emmen.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71240000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie planungsbezogene Leistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung, 71244000 Kalkulation und Überwachung der Kosten, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation, 71540000 Bauverwaltungsleistungen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Bouwmanagementbureau tbv Beroepsonderwijscampus Emmen
Beschreibung: Selectieleidraad voor de Europese aanbesteding niet-openbare procedure voor het aantrekken van één bouwmanagementbureau ten behoeve van nieuwbouw van een aantal gebouwen ten behoeve van de Beroepsonderwijscampus Emmen voor Stichting NHL Stenden en Stichting Drenthe College Terra.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Optionele verlengingen van maximaal drie (3) maal 12 maanden.