323078-2026 - Ergebnis
Polen – Medizinische Verbrauchsartikel – Dostawa sprzętu jednorazowego użytku oraz innych materiałów medycznych
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu jednorazowego użytku oraz innych materiałów medycznych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu jednorazowego użytku dla Zespołu Opieki Zdrowotnej w Suchej Beskidzkiej. Zamówienie zostało podzielone na 50 części. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1a do specyfikacji. Opis ten należy odczytywać wraz z ewentualnymi zmianami treści specyfikacji, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania wykonawców.
Vorherige Bekanntmachung: 102352-2026
Interne Kennung: ZOZ.V.010/DZP/08/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0041
Titel: Dostawa sprzętu jednorazowego użytku oraz innych materiałów medycznych Pakiet nr 41
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu jednorazowego użytku dla Zespołu Opieki Zdrowotnej w Suchej Beskidzkiej w ilości i asortymencie określonym w załączniku nr 41
Interne Kennung: ZOZ.V.010/DZP/08/26 Pakiet nr 41
Los: LOT-0042
Titel: Dostawa sprzętu jednorazowego użytku oraz innych materiałów medycznych Pakiet nr 42
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu jednorazowego użytku dla Zespołu Opieki Zdrowotnej w Suchej Beskidzkiej w ilości i asortymencie określonym w załączniku nr 42
Interne Kennung: ZOZ.V.010/DZP/08/26 Pakiet nr 42
Los: LOT-0043
Titel: Dostawa sprzętu jednorazowego użytku oraz innych materiałów medycznych Pakiet nr 43
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu jednorazowego użytku dla Zespołu Opieki Zdrowotnej w Suchej Beskidzkiej w ilości i asortymencie określonym w załączniku nr 43
Interne Kennung: ZOZ.V.010/DZP/08/26 Pakiet nr 43
Los: LOT-0044
Titel: Dostawa sprzętu jednorazowego użytku oraz innych materiałów medycznych Pakiet nr 44
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu jednorazowego użytku dla Zespołu Opieki Zdrowotnej w Suchej Beskidzkiej w ilości i asortymencie określonym w załączniku nr 44
Interne Kennung: ZOZ.V.010/DZP/08/26 Pakiet nr 44
Los: LOT-0045
Titel: Dostawa sprzętu jednorazowego użytku oraz innych materiałów medycznych Pakiet nr 45
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu jednorazowego użytku dla Zespołu Opieki Zdrowotnej w Suchej Beskidzkiej w ilości i asortymencie określonym w załączniku nr 45
Interne Kennung: ZOZ.V.010/DZP08/26 Pakiet nr 45
Los: LOT-0046
Titel: Dostawa sprzętu jednorazowego użytku oraz innych materiałów medycznych Pakiet nr 46
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu jednorazowego użytku dla Zespołu Opieki Zdrowotnej w Suchej Beskidzkiej w ilości i asortymencie określonym w załączniku nr 46
Interne Kennung: ZOZ.V.010/DZP/08/26 Pakiet nr 46
Los: LOT-0047
Titel: Dostawa sprzętu jednorazowego użytku oraz innych materiałów medycznych Pakiet nr 47
Interne Kennung: ZOZ.V.010/DZP/08/26 Pakiet nr 47
Los: LOT-0048
Titel: Dostawa sprzętu jednorazowego użytku oraz innych materiałów medycznych Pakiet nr 48
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu jednorazowego użytku dla Zespołu Opieki Zdrowotnej w Suchej Beskidzkiej w ilości i asortymencie określonym w załączniku nr 48
Interne Kennung: ZOZ.V.010/DZP/08/26 Pakiet nr 48
Los: LOT-0049
Titel: Dostawa sprzętu jednorazowego użytku oraz innych materiałów medycznych Pakiet nr 49
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu jednorazowego użytku dla Zespołu Opieki Zdrowotnej w Suchej Beskidzkiej w ilości i asortymencie określonym w załączniku nr 49
Interne Kennung: ZOZ.V.010/DZP/08/26 Pakiet nr 49
Los: LOT-0050
Titel: Dostawa sprzętu jednorazowego użytku oraz innych materiałów medycznych Pakiet nr 50
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu jednorazowego użytku dla Zespołu Opieki Zdrowotnej w Suchej Beskidzkiej w ilości i asortymencie określonym w załączniku nr 50
Interne Kennung: ZOZ.V.010/DZP/08/26 Pakiet nr 50