See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: CP-251-131/2026, kompleksowa usługa edukacyjna polegająca na organizacji kursów dla lekarzy uczestniczących w procesie kształcenia specjalizacyjnego, realizowana na potrzeby projektu pn. „Wspieranie kształcenia podyplomowego lekarzy w dziedzinach istotnych z punktu widzenia potrzeb epidemiologiczno-demograficznych Polski (FERS1)”, współfinansowanego ze środków EFS
Beschreibung: Usługa edukacyjna polegająca na kompleksowej organizacji kursów dla lekarzy uczestniczących w procesie kształcenia specjalizacyjnego, realizowana na potrzeby projektu pn. „Wspieranie kształcenia podyplomowego lekarzy w dziedzinach istotnych z punktu widzenia potrzeb epidemiologiczno-demograficznych Polski (FERS1)” w ramach programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus
Vorherige Bekanntmachung: 62107-2026
Interne Kennung: CP-251-131/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Niniejsze zamówienie udzielane jest w wyniku przeprowadzenia postępowania w trybie przetargu nieograniczonego, o którym mowa w art. 132 ustawy PZP, z uwzględnieniem art. 359 pkt 1 oraz art. 360 ustawy PZP. Przy udzielaniu niniejszego zamówienia na usługi społeczne – o wartości przekraczającej równowartość kwoty 750 000 euro – stosuje się przepisy ustawy PZP właściwe dla zamówień klasycznych, o wartości równej lub przekraczającej progi unijne, przy czym, zgodnie z dyspozycją art. 360 ustawy PZP, Zamawiający odstąpił od stosowania przepisów tej ustawy dotyczących: 1) obowiązku składania oświadczenia, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy PZP, na formularzu JEDZ; 2) minimalnych terminów składania ofert; 3) obowiązku żądania dokumentów jako podmiotowego środka dowodowego. Zamawiający przewiduje odwróconą kolejność oceny ofert zgodnie z art. 139 ustawy PZP, co oznacza że najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80320000 Ausbildung im medizinischen Bereich
5. Los
Los: LOT-0055
Titel: Część nr 55
Beschreibung: Część nr 55; Kurs w ramach modułu jednolitego z medycyny rodzinnej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie medycyny rodzinnej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Wprowadzenie do specjalizacji w medycynie rodzinnej; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2014; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: Część nr 55
Los: LOT-0056
Titel: Część nr 56
Beschreibung: Część nr 56; Kurs w ramach modułu jednolitego z medycyny rodzinnej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie medycyny rodzinnej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Wprowadzenie do specjalizacji w medycynie rodzinnej ; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: Część nr 56
Los: LOT-0057
Titel: Część nr 57
Beschreibung: Część nr 57; Kurs w ramach modułu jednolitego z medycyny rodzinnej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie medycyny rodzinnej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Wprowadzenie do specjalizacji w medycynie rodzinnej ; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: Część nr 57
Los: LOT-0058
Titel: Część nr 58
Beschreibung: Część nr 58; Kurs w ramach modułu jednolitego z medycyny rodzinnej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie medycyny rodzinnej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Wprowadzenie do specjalizacji w medycynie rodzinnej ; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: Część nr 58
Los: LOT-0059
Titel: Część nr 59
Beschreibung: Część nr 59; Kurs w ramach modułu jednolitego z medycyny rodzinnej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie medycyny rodzinnej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Wprowadzenie do specjalizacji w medycynie rodzinnej ; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: Część nr 59
Los: LOT-0061
Titel: Część nr 61
Beschreibung: Część nr 61; Kurs w ramach modułu jednolitego z medycyny rodzinnej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie medycyny rodzinnej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Wybrane problemy kliniczne ; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2014; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: Część nr 61
Los: LOT-0062
Titel: Część nr 62
Beschreibung: Część nr 62; Kurs w ramach modułu jednolitego z medycyny rodzinnej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie medycyny rodzinnej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Wybrane problemy w medycynie rodzinnej: choroby zakaźne, okulistyka, stomatologia; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: Część nr 62
Los: LOT-0063
Titel: Część nr 63
Beschreibung: Część nr 63; Kurs w ramach modułu jednolitego z medycyny rodzinnej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie medycyny rodzinnej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Wybrane problemy w medycynie rodzinnej: choroby zakaźne, okulistyka, stomatologia; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: Część nr 63
Los: LOT-0064
Titel: Część nr 64
Beschreibung: Część nr 64; Kurs w ramach modułu jednolitego z medycyny rodzinnej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie medycyny rodzinnej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Wybrane problemy w medycynie rodzinnej: choroby zakaźne, okulistyka, stomatologia; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: Część nr 64
Los: LOT-0065
Titel: Część nr 65
Beschreibung: Część nr 65; Kurs w ramach modułu jednolitego z medycyny rodzinnej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie medycyny rodzinnej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Wybrane problemy w medycynie rodzinnej: choroby zakaźne, okulistyka, stomatologia; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: Część nr 65
Los: LOT-0094
Titel: Część nr 94
Beschreibung: Część nr 94; Kurs w ramach modułu jednolitego z psychiatrii dzieci i młodzieży; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie psychiatrii dzieci i młodzieży; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Choroby rzadkie jako problem medyczny i społeczny. Diagnostyka genetyczna chorób rzadkich. Plan dla Chorób Rzadkich; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: Część nr 94
Los: LOT-0095
Titel: Część nr 95
Beschreibung: Część nr 95; Kurs w ramach modułu jednolitego z psychiatrii dzieci i młodzieży; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie psychiatrii dzieci i młodzieży; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Choroby rzadkie jako problem medyczny i społeczny. Diagnostyka genetyczna chorób rzadkich. Plan dla Chorób Rzadkich; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: Część nr 95
Los: LOT-0096
Titel: Część nr 96
Beschreibung: Część nr 96; Kurs w ramach modułu jednolitego z psychiatrii dzieci i młodzieży; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie psychiatrii dzieci i młodzieży; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Kompleksowe leczenie najważniejszych zaburzeń psychicznych dzieci i młodzieży; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2014 oraz 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: Część nr 96
Los: LOT-0097
Titel: Część nr 97
Beschreibung: Część nr 97; Kurs w ramach modułu jednolitego z psychiatrii dzieci i młodzieży; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie psychiatrii dzieci i młodzieży; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Kompleksowe leczenie najważniejszych zaburzeń psychicznych dzieci i młodzieży; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2014 oraz 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: Część nr 97
Los: LOT-0098
Titel: Część nr 98
Beschreibung: Część nr 98; Kurs w ramach modułu jednolitego z psychiatrii dzieci i młodzieży; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie psychiatrii dzieci i młodzieży; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Pscyhiatria dzieci i młodzieży - kurs atestacyjny; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: Część nr 98
Los: LOT-0099
Titel: Część nr 99
Beschreibung: Część nr 99; Kurs w ramach modułu jednolitego z psychiatrii dzieci i młodzieży; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie psychiatrii dzieci i młodzieży; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Pscyhiatria dzieci i młodzieży - kurs atestacyjny; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: Część nr 99
Los: LOT-0100
Titel: Część nr 100
Beschreibung: Część nr 100; Kurs w ramach modułu jednolitego z psychiatrii dzieci i młodzieży; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie psychiatrii dzieci i młodzieży; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Psychiatria sądowa i opiniowanie sądowo-psychiatryczne; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: Część nr 100
Los: LOT-0101
Titel: Część nr 101
Beschreibung: Część nr 101; Kurs w ramach modułu jednolitego z psychiatrii dzieci i młodzieży; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie psychiatrii dzieci i młodzieży; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Psychiatria sądowa i opiniowanie sądowo-psychiatryczne; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: Część nr 101
Los: LOT-0102
Titel: Część nr 102
Beschreibung: Część nr 102; Kurs w ramach modułu jednolitego z psychiatrii dzieci i młodzieży; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie psychiatrii dzieci i młodzieży; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Psychoterapia w leczeniu zaburzeń psychicznych dzieci i młodzieży; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2014 oraz 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: Część nr 102
Los: LOT-0103
Titel: Część nr 103
Beschreibung: Część nr 103; Kurs w ramach modułu jednolitego z psychiatrii dzieci i młodzieży; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie psychiatrii dzieci i młodzieży; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Psychoterapia w leczeniu zaburzeń psychicznych dzieci i młodzieży; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2014 oraz 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: Część nr 103
Los: LOT-0104
Titel: Część nr 104
Beschreibung: Część nr 104; Kurs w ramach modułu jednolitego z psychiatrii dzieci i młodzieży; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie psychiatrii dzieci i młodzieży; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Uzależnienia u dzieci i młodzieży; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: Część nr 104
Los: LOT-0105
Titel: Część nr 105
Beschreibung: Część nr 105; Kurs w ramach modułu jednolitego z psychiatrii dzieci i młodzieży; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie psychiatrii dzieci i młodzieży; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Uzależnienia u dzieci i młodzieży; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: Część nr 105
Los: LOT-0106
Titel: Część nr 106
Beschreibung: Część nr 106; Kurs w ramach modułu jednolitego z psychiatrii dzieci i młodzieży; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie psychiatrii dzieci i młodzieży; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Wprowadzenie do psychiatrii dzieci i młodzieży; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2014 oraz 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: Część nr 106
Los: LOT-0107
Titel: Część nr 107
Beschreibung: Część nr 107; Kurs w ramach modułu jednolitego z psychiatrii dzieci i młodzieży; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie psychiatrii dzieci i młodzieży; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Wprowadzenie do psychiatrii dzieci i młodzieży; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2014 oraz 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: Część nr 107