323099-2026 - Ergebnis
Niederlande – Möbel – Openbare Europese Aanbestedingsprocedure Levering (school-)meubilair middels raamovereenkomst met minicompetitie
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOpenbare Europese Aanbestedingsprocedure Levering (school-)meubilair middels raamovereenkomst met minicompetitie
BeschreibungScholengroep OPRON wil door middel van deze aanbesteding een raamovereenkomst afsluiten met maximaal drie marktpartijen voor de levering van meubilair en bijbehorende diensten. De drie contractpartijen zullen d.m.v. minicompetitie de kans krijgen op per uitvraag een offerte aan te bieden. De afname van meubilair was in het verleden fluctuerend en sterk afhankelijk van renovaties, nieuwbouw en veranderingen in onderwijsconcepten. Scholengroep OPRON heeft over de afgelopen jaren gemiddeld € 95.000,- (inclusief BTW) per jaar aan (school-)meubilair uitgegeven en verwacht dit in de komende jaren ook te gaan doen.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
5. Los
LosLOT-0000
BeschreibungZie offerteaanvraag. Zie offerteaanvraag.
Interne Kennung1