2. Verfahren
Verfahren
Titel: Remont kontenerowej jednostki kogeneracyjnej ECOMAX 5 NGS wraz z dostawą części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych oraz dostawa części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych do wykonania przeglądów pośrednich kontenerowej jednostki kogeneracyjnej ECOMAX 5 NGS oraz modułu kogeneracyjnego JMS 316 GS-B/-.LC.
Beschreibung: Remont pośredni kontenerowej jednostki kogeneracyjnej ECOMAX 5 NGS opartej na module kogeneracyjnym JMS 312 GS-N.L o mocy 500 kW wraz z dostawą części zamiennych oraz materiałów eksploatacyjnych po przepracowanych 48 000 motogodzin. Dostawa części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych do wykonania trzech przeglądów pośrednich kontenerowej jednostki kogeneracyjnej ECOMAX 5 NGS opartej na module kogeneracyjnym JMS 312 GS-N.L o mocy 500 kW. Dostawa części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych do wykonania czterech przeglądów pośrednich modułu kogeneracyjnego JMS 316 GS-B/-.LC o mocy 828 kW.
Vorherige Bekanntmachung: 87994-2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Pilny charakter sprawy
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42124100 Teile für Maschinen oder Motoren
5. Los
Los: LOT-0001
Haupteinstufung (cpv): 42124000 Teile für Pumpen, Kompressoren, Maschinen oder Motoren