2. Verfahren
Verfahren
Titel: Remont prądorozruszników (Starter Generator) PN: 23081-073.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa remontu prądorozruszników PN: 23081-073, pochodzących z wyposażenia śmigłowców typu EC135P2+ i EC135P3. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2 do SWZ (Opis przedmiotu zamówienia-Formularz cenowy). 3. Umowa będzie realizowana przez dwadzieścia cztery (24) miesiące od daty jej podpisania albo do wyczerpania maksymalnej wartości umowy w zależności od tego co nastąpi wcześniej. 4. SWZ wraz z załącznikami została sporządzona w wersji polskiej i angielskiej, jednakże w razie wątpliwości obowiązującą moc prawną ma wersja polska.
Interne Kennung: Nr sprawy: ZP/1/III/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50210000 Reparatur, Wartung und zugehörige Dienste in Verbindung mit Luftfahrzeugen und anderen Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001