2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zajištění HW a SW vč. souvisejících služeb
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka 35 ks L2 switchů s centrálním managementem, vč. licence pro správu, 4 ks firewallů vč. nástroje pro jejich správu, SW na ochranu proti Ransomware útokům na úrovni diskového úložiště, řešení ochrany koncových stanic a serverů, EDR, nástroje pro analýzu a ukládání logů, SIEM a PAM, zvýšení ochrany diskových úložišť proti ransomware a 8 ks (2 sestav a 6 ks) UPS vč. instalace, implementace, konfigurace a zaškolení administrátorů zadavatele. Dále je předmětem veřejné zakázky poinstalační podpora, standardní záruční servis a podpora dodaného HW / SW řešení a případná další plnění související s výše uvedenou dodávkou v souladu s požadavky zadavatele uvedenými v zadávací dokumentaci.
Interne Kennung: ROK-KBZ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32413100 Router für Netzwerke, 32422000 Netzkomponenten, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 72253200 Systemunterstützung
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32422000 Netzkomponenten, 32413100 Router für Netzwerke, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 72253200 Systemunterstützung
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v souladu s ust. § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje možnost změny závazku, tj. předmětu služeb, spočívající v náhradě nabízeného zboží (zejm. HW a SW) za novější za předpokladu splnění zadavatelem stanovené technické specifikace a beze změny nabídkové ceny. Případné využití změny závazku nesmí měnit celkovou povahu veřejné zakázky a musí přímo souviset s předmětem plnění veřejné zakázky. Výhrada změny závazku může být zadavatelem využita od začátku plnění veřejné zakázky až do ukončení plnění. Zadavatel nepředpokládá v důsledku změny závazku navýšení finančního plnění. Výhrada změny závazku nemusí být zadavatelem využita a pokud bude využita, musí vždy být písemně projednána a odsouhlasena zadavatelem.