2. Verfahren
Verfahren
Titel: Uzavření rámcových dohod na těžbu harvestorem
Beschreibung: Předmětem Veřejné zakázky, resp. jejích jednotlivých částí, je zajištění prací spočívajících v těžbě dříví v nahodilých i výchovných zásazích harvestorovou technologií, harvestorovou technologií s použitím trakčního navijáku v porostech ve stáří 30 – 130 let, s nižším podílem vytěženého dříví v jednotlivých porostech a dále v dokončeném přibližování dříví vyvážecím prostředkem s vytříděním sortimentů na odvozní místo (OM), vše v podrobnostech specifikovaných v Zadávací dokumentaci.
Interne Kennung: 23/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77210000 Holzgewinnung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77211000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Holzgewinnung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Výchovné a nahodilé těžby ÚP31, ÚP32, ÚP33
Beschreibung: Předmětem části Veřejné zakázky je zajištění prací spočívajících v těžbě dříví harvestorem a harvestorem s trakčním navijákem, kategorie 2, 3, 4 včetně dokončené přibližování dříví vyvážecím prostředkem kategorie 2, 3, 4 s vytříděním sortimentů na OM.
Interne Kennung: 1. část
Los: LOT-0002
Titel: Výchovné a nahodilé těžby ÚP34, ÚP35, ÚP36
Beschreibung: Předmětem Veřejné zakázky je zajištění prací spočívajících v těžbě dříví harvestorem a harvestorem s trakčním navijákem, kategorie 1, 2, 3 a 4, dokončené přibližování dříví vyvážecím prostředkem kategorie 1, 2, 3 a 4 s vytříděním sortimentů na OM
Interne Kennung: 2. část