323131-2026 - Auftragsänderung
Polen – Dieselöl – Dostawa oleju napędowego w ramach bezobsługowego systemu dostaw i dystrybucji.
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa oleju napędowego w ramach bezobsługowego systemu dostaw i dystrybucji.
Beschreibung: Dostawa do 450 m3 oleju napędowego, sukcesywnie partiami w ciągu roku 2024, 2025 i części roku 2026 (do 24 m­cy od dnia podpisania umowy) w ramach systemu bezobsługowego poboru oleju napędowego z możliwością zarządzania dostawami i tankowaniami. Celem precyzyjnego wyspecyfikowania przedmiotu zamówienia Zamawiający dzieli jego opis na 2 segmenty: a) Uruchomienie systemu bezobsługowego poboru oleju napędowego z funkcją zarządzania dostawami i tankowaniami wraz z przekazaniem do wykorzystania w czasie realizacji zamówienia dwóch naziemnych zbiorników dwupłaszczowych o pojemności 5000 litrów każdy. b) Sukcesywna dostawa oleju napędowego do 24 m­cy od dnia podpisania umowy w ramach systemu bezobsługowego poboru oleju napędowego z funkcją zarządzania dostawami i tankowaniami.
Interne Kennung: 03/ZP/2024
Zweck
Haupteinstufung (cpv): 09134100 Dieselöl
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Dostawa do 450 m3 oleju napędowego, sukcesywnie partiami w ciągu roku 2024, 2025 i części roku 2026 (do 24 m-cy od dnia podpisania umowy) w ramach systemu bezobsługowego poboru oleju napędowego z możliwością zarządzania dostawami i tankowaniami. Celem precyzyjnego wyspecyfikowania przedmiotu zamówienia Zamawiający dzieli jego opis na 2 segmenty: a) Uruchomienie systemu bezobsługowego poboru oleju napędowego z funkcją zarządzania dostawami i tankowaniami wraz z przekazaniem do wykorzystania w czasie realizacji zamówienia dwóch naziemnych zbiorników dwupłaszczowych o pojemności 5000 litrów każdy. b) Sukcesywna dostawa oleju napędowego do 24 m-cy od dnia podpisania umowy w ramach systemu bezobsługowego poboru oleju napędowego z funkcją zarządzania dostawami i tankowaniami.
Interne Kennung: nr 03/ZP/2024
Menge: 450 000 Liter