2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompleksowa dostawa gazu ziemnego w latach 2027-2028
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa gazu ziemnego spełniającego wymagania Rozporządzenia Ministra Gospodarki z dnia 2 lipca 2010 r. w sprawie szczegółowych warunków funkcjonowania systemu gazowego (Dz. U. z 2025 r. poz. 1382) oraz normy PN-C-04753:2011 „Gaz ziemny – Jakość gazu dostarczanego odbiorcom z sieci dystrybucyjnej” oraz świadczenie usług dystrybucji do punktu poboru zlokalizowanego przy ul. Sportowej 5 w Gniewinie.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09123000 Erdgas
5. Los
Los: LOT-0001