2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa odbioru i transport odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości z terenu Gminy Wierzchowo oraz zaopatrzenie w pojemniki, na okres 24 miesięcy tj. od 01.07.2026 r. do 30.06.2028 r
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług polegających na odbieraniu wskazanych odpadów komunalnych z nieruchomości z terenu Gminy Wierzchowo, na których zamieszkują mieszkańcy oraz od właścicieli nieruchomości mieszanych (czyli złożonych z części zamieszkałej i niezamieszkałej w ilości około 10 na terenie Gminy) i transporcie tych odpadów do stacji przeładunkowej w Mielenku Drawskim (Mielenko Drawskie 63, 78-500 Drawsko Pomorskie) funkcjonującej w ramach Regionalnego Zakładu Gospodarowania Odpadami w Słajsinie (Słajsino 30, 72-209 Słajsino) oraz wyposażenie nieruchomości w pojemniki/kontenery i/lub worki do gromadzenia odpadów komunalnych. Przedmiot obejmuje w szczególności: a) odbieranie selektywnie zebranych odpadów komunalnych (zgodnie z obowiązującym w czasie trwania umowy Regulaminem utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Wierzchowo) od wszystkich właścicieli nieruchomości zamieszkałych i mieszanych na terenie Gminy Wierzchowo, z częstotliwością określoną w tym Regulaminie; b) zaopatrzenie właścicieli nieruchomości w pojemniki i worki do gromadzenia odpadów komunalnych przez okres obowiązywania umowy; c) transport odebranych od właścicieli nieruchomości odpadów komunalnych do stacji przeładunkowej w Mielenku Drawskim funkcjonującej w ramach Regionalnego Zakładu Gospodarowania Odpadami w Słajsinie; d) wyposażenie w pojemniki i kontenery Gminnego Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych w Wierzchowie, zwanego dalej „GPSZOK”; e) transport odpadów komunalnych odebranych z Gminnego Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych w Wierzchowie do stacji przeładunkowej w Mielenku Drawskim funkcjonującej w ramach Regionalnego Zakładu Gospodarowania Odpadami w Słajsinie; f) zbiórka odpadów wielkogabarytowych (20 03 07) organizowana dwa razy w roku (ze wszystkich punktów adresowych objętych systemem): 1 raz w sezonie wiosennym i 1 raz w sezonie jesiennym. w ramach zadania pn.: „Usługa odbioru i transport odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości z terenu Gminy Wierzchowo oraz zaopatrzenie w pojemniki, na okres 24 miesięcy tj. od 01.07.2026 r. do 30.06.2028 r.”. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz ogólną charakterystykę gminy w kontekście odbioru i zagospodarowaniu odpadów komunalnych zawierają załączniki nr 1 i 1a do specyfikacji warunków zamówienia, zwanej dalej „SWZ”. Pozostałe warunki dotyczące realizacji zamówienia zostały określone w załączniku nr 4 do SWZ (projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego).
Interne Kennung: OŚ.271.2.2026.AK
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung
5. Los
Los: LOT-0001