See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa odczynników do badań biochemicznych i immunochemicznych wraz z dzierżawą dwóch zintegrowanych systemów biochemiczno-immunochemicznych, odczynników do koagulologii, do oznaczania równowagi kwasowo-zasadowej, hematologii wraz z dzierżawą analizatorów
Beschreibung: Dostawa odczynników laboratoryjnych wraz z dzierżawą analizatorów
Interne Kennung: AD.ZP.3810-7/2026/MC
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1
Beschreibung: Dostawa odczynników do badań biochemicznych i immunochemicznych wraz z dzierżawą dwóch zintegrowanych systemów biochemiczno-immunochemicznych
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: 2
Beschreibung: Dostawa odczynników do koagulologii wraz z dzierżawą analizatora
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: 3
Beschreibung: Dostawa odczynników do oznaczania równowagi kwasowo-zasadowej wraz z dzierżawą analizatora
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: 4
Beschreibung: Dostawa odczynników do hematologii wraz z dzierżawą 2 sztuk analizatorów
Interne Kennung: 4