See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa opon do autobusów
Beschreibung: Dostawa: a) 2.200 szt. fabrycznie nowych nieużywanych opon radialnych w rozmiarze 275/70 R 22,5, b) 500 szt. fabrycznie nowych nieużywanych opon radialnych w rozmiarze 275/70 R 22,5 o wyższej nośności.
Vorherige Bekanntmachung: 518931-2024
Interne Kennung: 84/NL/AK/24
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34352200 Reifen für Busse
5. Los
Los: LOT-0001