323227-2026 - Ergebnis
Tschechien – Erdgas – Dodávka zemního plynu na období 01.01.2027-31.12.2028
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDodávka zemního plynu na období 01.01.2027-31.12.2028
BeschreibungDodávka zemního plynu na období 01.01.2027 – 31.12.2028 v předpokládaném množství 19 294 MWh.
VerfahrensartVerhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09123000 Erdgas
5. Los
LosLOT-0004
TitelDodávka zemního plynu v rámci sdružených služeb dodávky zemního plynu pro odběr do 630 MWh (plyn – maloodběr)
BeschreibungDodávka zemního plynu v rámci sdružených služeb dodávky zemního plynu pro odběr do 630 MWh (plyn – maloodběr) na období 01.01.2028 – 31.12.2028 v předpokládaném množství 4 194 MWh.
Interne Kennung4
LosLOT-0003
TitelDodávka zemního plynu v rámci sdružených služeb dodávky zemního plynu pro odběr nad 630 MWh (plyn – velkoodběr)
BeschreibungDodávka zemního plynu v rámci sdružených služeb dodávky zemního plynu pro odběr nad 630 MWh (plyn – velkoodběr) na období 01.01.2028 – 31.12.2028 v předpokládaném množství 5 453 MWh.
Interne Kennung3
LosLOT-0002
BeschreibungDodávka zemního plynu v rámci sdružených služeb dodávky zemního plynu pro odběr do 630 MWh (plyn – maloodběr) na období 01.01.2027 – 31.12.2027 v předpokládaném množství 4 194 MWh.
Interne Kennung2
LosLOT-0001
BeschreibungDodávka zemního plynu v rámci sdružených služeb dodávky zemního plynu pro odběr nad 630 MWh (plyn – velkoodběr) na období 01.01.2027 – 31.12.2027 v předpokládaném množství 5 453 MWh.
Interne Kennung1