2. Verfahren
Verfahren
Titel: End User Devices en gerelateerde logistieke dienstverlening
Beschreibung: De Aanbestedende Dienst wil door middel van deze aanbesteding met één Opdrachtnemer een Raamovereenkomst sluiten, zodat de levering en aanvullende (logistieke) dienstverlening van End User Devices op een rechtmatige wijze kan worden vervuld. Onder End User Devices wordt o.a. verstaan: • PC / Desktop; • Notebooks / laptops; • Hybrid (2 - in - 1 devices); • Beeldschermen; • Docking stations; • Tablets; • Mobiele telefoons; • Accessoires en randapparatuur. Verwachte waarde van de opdracht is 1 mio over een maximale periode van 4 jaar (2 jaar + 2x1 jaar).
Interne Kennung: 493001
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: End user devices en gerelateerde logistieke dienstverlening
Beschreibung: De Opdracht bestaat uit o.a. : • Het leveren van de hierboven genoemde merkonafhankelijk End User Devices; • Het voorconfigureren van bepaalde devices ; • Het pre-provisioning van werkplek (white glove); • Het leveren van componenten zonder verpakking; • Het labelen van componenten; • Advies en of verbetervoorstellen over alle aspecten rondom de aanschaf, logistiek, installatie en het onderhoud van End User Devices; • Assembleren van systemen en het aanpassen van hardware en software. Bijvoorbeeld het inbouwen van onderdelen, het installeren van software, update besturingssystemen, configureren smartphones, DOA-check; • Het leveren en plaatsen van ICT End User Devices tot op kamerniveau en bijbehorend kabelmanagement en assetmanagement (Configuratie Management Databases); • Het veilig en verantwoord afvoeren van hardware, waarbij data moet worden verwijderd en de apparatuur milieuvriendelijk moet worden afgevoerd; • Reinigen van End User Devices; • Afhandelen van fabrieksgarantie, onderhoud en reparatie van End User Devices; • Voor-installatie van End User Devices middels in gebruik zijnde software van de Aanbestedende dienst. • Projectmatig vaste werkplekken voorzien van vaste EUD met de bijbehorende randapparatuur, inclusief het kabelmanagement. • Het in overleg met Opdrachtgever periodiek vaststellen van merk, type en configuraties van de benodigde End User Devices. Opdrachtnemer dient daartoe merkonafhankelijk te kunnen optreden. • Het inrichten c.q. beschikbaar houden van een webwinkel ten behoeve van daartoe geautoriseerde medewerkers van Opdrachtgever, waar de End User Devices kunnen worden besteld. Zoals aangegeven worden de producten en (onderhouds-)producten via de webwinkel van Opdrachtnemer, al of niet via een koppeling met een inkoopsysteem, ontsloten voor de bestellers van Opdrachtgever. Maximale totale omvang over 4 jaar (2 jaar op 2x een optiejaar bedraagt 1 mio. End User Device Voorziene aantal PC / Desktop 20 KA 14” laptop 57 KA 15,6” laptop 300 Hybride laptop 24 Monitoren 411 Tablets 114 Telefoon 354 Dockingstation 202 Randapparatuur (muis en toetsenbord 222
Interne Kennung: 1