323266-2026 - Wettbewerb
Polen – Sitzungs- und Konferenzdienstleistungen von Hotels – Zakup usługi gastronomicznej, konferencyjnej i hotelarskiej dla uczestników sympozjum w dniach 23-26 czerwca 2026 roku.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup usługi gastronomicznej, konferencyjnej i hotelarskiej dla uczestników sympozjum w dniach 23-26 czerwca 2026 roku.
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia są usługi gastronomiczne, konferencyjne i hotelarskie dla uczestników sympozjum w dniach 23-26 czerwca 2026 roku., numer postępowania 90/BF/26/EZ 2. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 3 do SWZ. Z tym, że Zamawiający pokrywa koszt zakwaterowania i wyżywienia dla 20 osób plus serwis kawowy oraz salę konferencyjną i parking dla wszystkich uczestników odprawy.
Interne Kennung90/BF/26/EZ
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrens1. Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego, na podstawie art. 132 ustawy Pzp, w związku z art. 359 pkt. 1, z uwzględnieniem art. 360-361, w którym w odpowiedzi na publiczne ogłoszenie o zamówieniu, oferty mogą składać wszyscy zainteresowani Wykonawcy. 2. Wykonawcy ponoszą wszelkie koszty związane z przygotowaniem i złożeniem oferty. Wykonawcy zobowiązują się nie podnosić jakichkolwiek roszczeń z tego tytułu względem Zamawiającego. Zamawiający nie przewiduje zwrotu kosztów udziału w postępowaniu. 3. Zamawiający nie przewiduje przeprowadzenia aukcji elektronicznej, o której mowa w art. 227 ustawy Pzp. 4. Zamawiający może unieważnić postępowanie o udzielenie zamówienia przed upływem terminu składania ofert, jeżeli wystąpiły okoliczności powodujące, że dalsze prowadzenie postępowania jest nieuzasadnione. 5. Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia postępowania o udzielenie zamówienia, jeżeli środki, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostaną mu przyznane.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55120000 Sitzungs- und Konferenzdienstleistungen von Hotels
Zusätzliche Einstufung (cpv): 55300000 Restaurant- und Bewirtungsdienste
5. Los
LosLOT-0001