323305-2026 - Wettbewerb
Polen – Softwarepaket und Informationssysteme – Zakup oprogramowania do scentralizowanego i kompleksowego przeglądu podłączonych urządzeń Point-of-Care (POC) wraz z integracją z systemem HIS Zamawiającego oraz licencjami dla podłączenia 15 urządzeń POC.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup oprogramowania do scentralizowanego i kompleksowego przeglądu podłączonych urządzeń Point-of-Care (POC) wraz z integracją z systemem HIS Zamawiającego oraz licencjami dla podłączenia 15 urządzeń POC.
BeschreibungPrzedmiot zamówienia jest zakup oprogramowania do scentralizowanego i kompleksowego przeglądu podłączonych urządzeń Point-of-Care (POC) wraz z integracją z systemem HIS Zamawiającego oraz licencjami dla podłączenia 15 urządzeń POC w celu realizacji projektu pn. Usprawnienie funkcjonowania i poprawa jakości opieki medycznej świadczonej przez SP ZOZ MSWiA w Lublinie poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych oraz zwiększenie bezpieczeństwa danych. W ramach zamówienia Wykonawca zobowiązany jest do: 1. Instalacji i konfiguracji serwera/oprogramowania. 2. Dostarczenia licencji na podłączenie 15 urządzeń POC kompatybilnych z dostarczonym systemem, w tym 12 urządzeń typu glukometr oraz 3 urządzeń wieloparametrowych. 3. Podłączenie wskazanych urządzeń POC. 4. Zapewnienia dwukierunkowej integracji: zlecenie badania w HIS, realizacja na urządzeniu oraz powrót wyniku do karty pacjenta. 5. Uzyskania niezbędnych zgód i certyfikatów od dostawcy systemu HIS na przeprowadzenie integracji. 6. Wszelkie koszty związane z integracją z systemem HIS są częścią oferty. 7. W zakresie wsparcia technicznego: Dostęp do aktualizacji oprogramowania, poprawek bezpieczeństwa oraz serwisu w języku polskim. 8. W zakresie szkoleń: Przeszkolenie administratorów IT oraz personelu medycznego z zakresu obsługi systemu. Przedsięwzięcie jest realizowane w ramach umowy o dofinansowanie Nr KPOD.07.03-IP.10-0357/25/KPO/1067/2026/47 z dnia 22.01.2026 r. o objęcie wsparciem ze środków planu rozwojowego Przedsięwzięcia pn. „Usprawnienie funkcjonowania i poprawa jakości opieki medycznej świadczonej przez SP ZOZ MSWiA w Lublinie poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych oraz zwiększenie bezpieczeństwa danych” realizowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności: Komponent D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia” Inwestycja D1.1.2 Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia, zawarta między SPZOZ MSWiA w Lublinie, a Skarbem Państwa reprezentowanym przez Ministra Zdrowia.
Interne KennungZP/18/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrenshttps://szpitalmsw.ezamawiajacy.pl/pn/SZMSW/demand/283444/notice/public/details
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48180000 Medizinsoftwarepaket, 72263000 Software-Implementierung, 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software, 72227000 Beratung im Bereich Software-Integration, 72268000 Bereitstellung von Software, 72230000 Entwicklung von kundenspezifischer Software
5. Los
LosLOT-0001
TitelZakup oprogramowania do scentralizowanego i kompleksowego przeglądu podłączonych urządzeń Point-of-Care (POC) wraz z integracją z systemem HIS oraz lic. dla podłączenia 15 urządzeń POC, w celu realizacji projektu pn. Usprawnienie funkcjonowania i poprawa jakości opieki medycznej świadczonej przez SP ZOZ MSWiA w Lublinie poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych oraz zwiększenie bezpieczeństwa danych.
BeschreibungPrzedmiot zamówienia jest zakup oprogramowania do scentralizowanego i kompleksowego przeglądu podłączonych urządzeń Point-of-Care (POC) wraz z integracją z systemem HIS Zamawiającego oraz licencjami dla podłączenia 15 urządzeń POC w celu realizacji projektu pn. Usprawnienie funkcjonowania i poprawa jakości opieki medycznej świadczonej przez SP ZOZ MSWiA w Lublinie poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych oraz zwiększenie bezpieczeństwa danych. W ramach zamówienia Wykonawca zobowiązany jest do: 1. Instalacji i konfiguracji serwera/oprogramowania. 2. Dostarczenia licencji na podłączenie 15 urządzeń POC kompatybilnych z dostarczonym systemem, w tym 12 urządzeń typu glukometr oraz 3 urządzeń wieloparametrowych. 3. Podłączenie wskazanych urządzeń POC. 4. Zapewnienia dwukierunkowej integracji: zlecenie badania w HIS, realizacja na urządzeniu oraz powrót wyniku do karty pacjenta. 5. Uzyskania niezbędnych zgód i certyfikatów od dostawcy systemu HIS na przeprowadzenie integracji. 6. Wszelkie koszty związane z integracją z systemem HIS są częścią oferty. 7. W zakresie wsparcia technicznego: Dostęp do aktualizacji oprogramowania, poprawek bezpieczeństwa oraz serwisu w języku polskim. 8. W zakresie szkoleń: Przeszkolenie administratorów IT oraz personelu medycznego z zakresu obsługi systemu.