2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług utrzymania czystości, mycia i dezynfekcji powierzchni szpitalnych, usługi pomocnicze przy pacjencie, transport wewnętrzny i utrzymanie porządku na terenie zewnętrznym szpitala.
Beschreibung: 1. Nazwa i kod Wspólnego Słownika Zamówień (CPV): 909000000 usługi w zakresie sprzątania i odkażania. 2. Zamawiający ustala wymagany termin wykonania zamówienia: 36 miesięcy 3. Projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do treści umowy, określone zostały w załączniku nr 5 do SWZ.
Interne Kennung: PN2/SB/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90900000 Reinigungs- und Hygienedienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Świadczenie usług utrzymania czystości, mycia i dezynfekcja powierzchni szpitalnych, usługi pomocnicze przy pacjencie, transport wewnętrzny i utrzymanie porządku na terenie zewnętrznym szpitala.