See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: CP-251-131/2026, kompleksowa usługa edukacyjna polegająca na organizacji kursów dla lekarzy uczestniczących w procesie kształcenia specjalizacyjnego, realizowana na potrzeby projektu pn. „Wspieranie kształcenia podyplomowego lekarzy w dziedzinach istotnych z punktu widzenia potrzeb epidemiologiczno-demograficznych Polski (FERS1)”, współfinansowanego ze środków EFS
Beschreibung: Usługa edukacyjna polegająca na kompleksowej organizacji kursów dla lekarzy uczestniczących w procesie kształcenia specjalizacyjnego, realizowana na potrzeby projektu pn. „Wspieranie kształcenia podyplomowego lekarzy w dziedzinach istotnych z punktu widzenia potrzeb epidemiologiczno-demograficznych Polski (FERS1)” w ramach programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus
Vorherige Bekanntmachung: 62107-2026
Interne Kennung: CP-251-131/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Niniejsze zamówienie udzielane jest w wyniku przeprowadzenia postępowania w trybie przetargu nieograniczonego, o którym mowa w art. 132 ustawy PZP, z uwzględnieniem art. 359 pkt 1 oraz art. 360 ustawy PZP. Przy udzielaniu niniejszego zamówienia na usługi społeczne – o wartości przekraczającej równowartość kwoty 750 000 euro – stosuje się przepisy ustawy PZP właściwe dla zamówień klasycznych, o wartości równej lub przekraczającej progi unijne, przy czym, zgodnie z dyspozycją art. 360 ustawy PZP, Zamawiający odstąpił od stosowania przepisów tej ustawy dotyczących: 1) obowiązku składania oświadczenia, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy PZP, na formularzu JEDZ; 2) minimalnych terminów składania ofert; 3) obowiązku żądania dokumentów jako podmiotowego środka dowodowego. Zamawiający przewiduje odwróconą kolejność oceny ofert zgodnie z art. 139 ustawy PZP, co oznacza że najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80320000 Ausbildung im medizinischen Bereich
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1
Beschreibung: Część nr 1; Kurs w ramach modułu jednolitego z medycyny rodzinnej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie medycyny rodzinnej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Badania diagnostyczne w POZ; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: Część nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2
Beschreibung: Część nr 2; Kurs w ramach modułu jednolitego z medycyny rodzinnej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie medycyny rodzinnej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Badania diagnostyczne w POZ; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: Część nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 3
Beschreibung: Część nr 3; Kurs w ramach modułu jednolitego z medycyny rodzinnej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie medycyny rodzinnej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Badania diagnostyczne w POZ; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: Część nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Część nr 4
Beschreibung: Część nr 4; Kurs w ramach modułu jednolitego z medycyny rodzinnej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie medycyny rodzinnej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Badania diagnostyczne w POZ; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: Część nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Część nr 5
Beschreibung: Część nr 5; Kurs w ramach modułu jednolitego z medycyny rodzinnej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie medycyny rodzinnej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Komunikacja lekarz – pacjent oraz zapobieganie wypaleniu zawodowemu; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): Województwo zachodnio-pomorskie, pomorskie, lubuskie, wielkopolskie, dolnośląskie, opolskie, śląskie; Forma realizacji kursu: stacjonarna
Interne Kennung: Część nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Część nr 6
Beschreibung: Część nr 6; Kurs w ramach modułu jednolitego z medycyny rodzinnej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie medycyny rodzinnej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Komunikacja lekarz – pacjent oraz zapobieganie wypaleniu zawodowemu; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): Województwo zachodnio-pomorskie, pomorskie, lubuskie, wielkopolskie, dolnośląskie, opolskie, śląskie; Forma realizacji kursu: stacjonarna
Interne Kennung: Część nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Część nr 7
Beschreibung: Część nr 7; Kurs w ramach modułu jednolitego z medycyny rodzinnej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie medycyny rodzinnej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Komunikacja lekarz – pacjent oraz zapobieganie wypaleniu zawodowemu; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): Województwo zachodnio-pomorskie, pomorskie, lubuskie, wielkopolskie, dolnośląskie, opolskie, śląskie; Forma realizacji kursu: stacjonarna
Interne Kennung: Część nr 7
Los: LOT-0012
Titel: Część nr 12
Beschreibung: Część nr 12; Kurs w ramach modułu jednolitego z medycyny rodzinnej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie medycyny rodzinnej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Leczenie bólu o różnym podłożu. Leczenie ran; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: Część nr 12
Los: LOT-0013
Titel: Część nr 13
Beschreibung: Część nr 13; Kurs w ramach modułu jednolitego z medycyny rodzinnej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie medycyny rodzinnej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Leczenie bólu o różnym podłożu. Leczenie ran; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: Część nr 13
Los: LOT-0014
Titel: Część nr 14
Beschreibung: Część nr 14; Kurs w ramach modułu jednolitego z medycyny rodzinnej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie medycyny rodzinnej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Leczenie bólu o różnym podłożu. Leczenie ran; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: Część nr 14
Los: LOT-0015
Titel: Część nr 15
Beschreibung: Część nr 15; Kurs w ramach modułu jednolitego z medycyny rodzinnej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie medycyny rodzinnej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Leczenie bólu o różnym podłożu. Leczenie ran; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: Część nr 15
Los: LOT-0016
Titel: Część nr 16
Beschreibung: Część nr 16; Kurs w ramach modułu jednolitego z medycyny rodzinnej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie medycyny rodzinnej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Medycyna rodzinna - Kurs atestacyjny; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: Część nr 16
Los: LOT-0017
Titel: Część nr 17
Beschreibung: Część nr 17; Kurs w ramach modułu jednolitego z medycyny rodzinnej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie medycyny rodzinnej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Medycyna rodzinna - Kurs atestacyjny; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: Część nr 17
Los: LOT-0018
Titel: Część nr 18
Beschreibung: Część nr 18; Kurs w ramach modułu jednolitego z medycyny rodzinnej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie medycyny rodzinnej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Medycyna rodzinna - Kurs atestacyjny; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: Część nr 18