See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Konkret indkøb - Kategori 3 Maskinskovning og udkørsel på Sjælland, primært i Nordsjælland samt Hovedstadsområdet, del 2 (marts 2026)
Beschreibung: Det dynamiske indkøbssystem omfatter alle Naturstyrelsens maskinskovnings- og/eller udkørselsopgaver og gælder både opgaver med almindelige maskiner, men også opgaver hvor der skal anvendes små maskiner. Denne bekendtgørelse om indgået kontrakt beskriver resultatet af ordregivers konkrete anskaffelse på det dynamiske indkøbssystem for maskinskovning og udkørsel under kategori 3. Den konkrete anskaffelse omfatter levering af maskinskovning og udkørsel på Sjælland, primært i Nordsjælland samt Hovedstadsområdet.
Interne Kennung: 26/00041
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77210000 Holzgewinnung
5. Los
Los: LOT-0000