2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa 10 szt. monitorów graficznych
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa 10 szt. monitorów graficznych, zgodnie z zapisami Opisu Przedmiotu Zamówienia (dalej: OPZ). 2.Opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ. 1)Przedmiotem zamówienia jest dostawa 10 szt. monitorów graficznych. 2)Szczegółowa specyfikacja oraz minimalne parametry techniczne zostały określone w treści Załącznika nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia. 3)Wykonawca zobowiązuje się dostarczyć sprzęt fabrycznie nowy, pełnowartościowy i wyprodukowany zgodnie z obowiązującymi normami i standardami, objęty okresem gwarancji określonym przez Wykonawcę w treści Oferty. Okres gwarancji stanowi pozacenowe kryterium oceny ofert. 4)Wykonawca dostarczy Sprzęt wraz: a)ze sporządzonymi w języku polskim: kartami gwarancyjnymi, instrukcjami obsługi oraz innymi dokumentami niezbędnymi do przejęcia sprzętu do używania lub wskazania ogólnodostępnej strony producenta z najnowszymi dostępnymi wersjami instrukcji/dokumentacji. W przypadku, gdy instrukcja obsługi/dokumentacja nie jest dostępna w języku polskim Zamawiający dopuści instrukcję/dokumentację w języku angielskim; b)ze wszystkimi akcesoriami stanowiącymi komplet sprzedażowy; 5)Wykonawca, niezależnie od gwarancji, ponosi odpowiedzialność z tytułu rękojmi za wady fizyczne oraz wady prawne sprzętu. Zamawiający może wykonywać uprawnienia z tytułu rękojmi za wady Sprzętu niezależnie od uprawnień wynikających z gwarancji. Wykonanie uprawnień z gwarancji nie wpływa na odpowiedzialność Wykonawcy z tytułu rękojmi. Jednakże w razie wykonywania przez Zamawiającego uprawnień z gwarancji, bieg terminu do wykonania uprawnień z tytułu rękojmi ulega zawieszeniu z dniem zawiadomienia Wykonawcy o wadzie. Termin ten biegnie dalej od dnia niewykonania obowiązków wynikających z gwarancji albo bezskutecznego upływu czasu na ich wykonanie. Okres rękojmi za wady wynosi 24 miesiące od dnia podpisania Protokołu Odbioru bez uwag. 6)Serwis gwarancyjny świadczony będzie w miejscu używania Sprzętu, z możliwością naprawy w serwisie producenta, jeśli naprawa w miejscu używania Sprzętu przez Zamawiającego okaże się niemożliwa. 7)Wykonawca zobowiązuje się do podjęcia czynności serwisowych w miejscu wskazanym przez Zamawiającego w czasie nieprzekraczającym 3 dni roboczych od momentu zgłoszenia. 8)Wykonawca zapewni bezpłatne usunięcie awarii w okresie trwania gwarancji. 9)Wykonawca oświadcza, że oferowany Sprzęt w dniu podpisania Protokołu Odbioru Sprzętu nie może być przeznaczony przez producenta do wycofania z produkcji lub ze sprzedaży. 10)Szczegółowe informacje dotyczące gwarancji i serwisu w §9. Warunki gwarancji i serwisu w treści Istotnych postanowień umowy, stanowiących Załącznik nr 3 do SWZ. 11)Wykonawca zobowiązany będzie, przed podpisaniem umowy, do wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy w wysokości 5% wynagrodzenia Umowy. 3.Szczegółowe warunki realizacji Umowy zawarte zostały w treści Załącznika nr 3 do SWZ – Istotne postanowienia umowy.
Vorherige Bekanntmachung: 105980-2026
Interne Kennung: Nr postępowania: OZP.26.1.2.2026.JKO
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Tryb przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 Pzp na dostawy o wartości zamówienia przekraczającej progi unijne o jakich stanowi art. 3 ustawy -Pzp. 2. Przedmiotowe postępowanie prowadzone jest przy użyciu środków komunikacji elektronicznej. Ofertę składa się pod rygorem nieważności w postaci elektronicznej i opatrzonej podpisem kwalifikowanym. 3. Składanie ofert następuje za pośrednictwem platformy zakupowej dostępnej pod adresem internetowym: https://lcit.ezamawiajacy.pl/. 4. Adres strony internetowej, na której udostępniane będą zmiany i wyjaśnienia treści SWZ oraz inne dokumenty zamówienia bezpośrednio związane z postępowaniem o udzielenie zamówienia: https://lcit.ezamawiajacy.pl/pn/lcit/demand/262854/notice/public/details. 5. Szczegółowa instrukcja korzystania z Platformy znajduje się w treści Rozdz. ust. 7 VIII SWZ i dalszych ustępach. 6. Zamawiający przewiduje zastosowanie tzw. procedury odwróconej, o której mowa w art. 139 ust. 1 Pzp, tj. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 7. Z postępowania o udzielenie zamówienia wyklucza się Wykonawców, w stosunku do których zachodzi którakolwiek z okoliczności wskazanych w art. 108 ust. 1 oraz art. 109 ust. 1 pkt 4, 8 i 10 Pzp oraz art. 7 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego a także w stosunku do którego zachodzą okoliczności, o których mowa w art. 5k Rozporządzenie Rady (UE) 833 /2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczące środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie. 8. Wykonawca zobowiązany jest wskazać w Formularzu ofertowym lub Ofercie oficjalną nazwę handlową oferowanego sprzętu (określenie producenta, modelu, pozwalające na identyfikację przedmiotu zamówienia). Niewskazanie nazwy handlowej skutkować będzie odrzuceniem oferty na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 Pzp. 9. Do oferty wykonawca zobowiązany jest dołączyć aktualne na dzień składania ofert oświadczenie składane na podstawie art. 125 ust. 1 i 2 Pzp w formie jednolitego europejskiego dokumentu zamówienia, dalej: JEDZ według wzoru sporządzonego zgodnie ze wzorem standardowego formularza określonego w Rozporządzeniu Wykonawczym Komisji (UE) 2016/7 z dnia 5 stycznia 2016 r. ustanawiającego standardowy formularz JEDZ. 10. Do oferty Wykonawca dołącza również oświadczenie o braku podstaw do wykluczenia, o których mowa w art. 5k Rozporządzenie Rady (UE) 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczące środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie Zał. nr 7 do SWZ. 9. Do oferty wykonawca zobowiązany jest dołączyć aktualne na dzień składania ofert oświadczenie składane na podstawie art. 125 ust. 1 i 2 Pzp w formie jednolitego europejskiego dokumentu zamówienia, dalej: JEDZ według wzoru sporządzonego zgodnie ze wzorem standardowego formularza określonego w Rozporządzeniu Wykonawczym Komisji (UE) 2016/7 z dnia 5 stycznia 2016 r. ustanawiającego standardowy formularz JEDZ. 10. Do oferty Wykonawca dołącza również oświadczenie o braku podstaw do wykluczenia, o których mowa w art. 5k Rozporządzenie Rady (UE) 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczące środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie - Załącznik nr 7do SWZ.11. Zamawiający przed wyborem najkorzystniejszej oferty wzywa Wykonawcę, którego oferta została najwyżej oceniona, do złożenia w wyznaczonym terminie, nie krótszym niż 10 dni, aktualnych na dzień złożenia podmiotowych środków dowodowych: 1) oświadczenia Wykonawcy w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 5 Pzp, o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej, w rozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów (Dz. U. z 2024 r. poz. 1616), z innym Wykonawcą, który złożył odrębną ofertę, albo oświadczenia o przynależności do tej samej grupy kapitałowej wraz z dokumentami lub informacjami potwierdzającymi przygotowanie oferty, oferty częściowej lub wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu niezależnie od innego Wykonawcy należącego do tej samej grupy kapitałowej Zał. nr 6 do SWZ; 2) odpisu lub informacji z KRS lub z CEIDG, w zakresie art. 109 ust. 1 pkt 4 Pzp sporządzonych nie wcześniej niż 3 miesiące przed jej złożeniem, jeżeli odrębne przepisy wymagają wpisu do rejestru lub ewidencji; 3) informacji z KRK w zakresie dotyczącym podstaw wykluczenia wskazanych w art. 108 ust. 1 pkt 1, 2 i 4 Pzp sporządzona nie wcześniej niż 6 miesięcy przed jej złożeniem; 4) oświadczenia Wykonawcy o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu, o którym mowa w art. 125 ust. 1 Pzp w zakresie odnoszącym się do podstaw wykluczenia wskazanych w art. 108 ust. 1 pkt 36 Pzp oraz art. 109 ust. 1 pkt 4, 8 i 10 Pzp Zał. nr 5 do SWZ;
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32323000 Video-Kontrollschirme
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: OZP.26.1.2.2026.JKO