2. Verfahren
Verfahren
Titel: AudioVisuele Middelen
Beschreibung: Deze aanbesteding heeft betrekking op de Europese aanbesteding voor het contracteren van één (1) leverancier voor AudioVisuele (AV) middelen. Aanbestedende dienst wenst dit doel te realiseren door middel van een Europese aanbesteding volgens een openbare procedure, waar de EMVI op basis van beste prijs kwaliteitverhouding het uitgangspunt is. Onbekend, het betreft een raamovereenkomst waarvan de waarde afhankelijk is van de vraag gedurende de looptijd van het contract. Zie voor meer info de aanbestedingsstukken.
Interne Kennung: ASG-2024-02a
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32321200 Audiovisuelle Geräte
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Audio Visuele middelen
Beschreibung: het leveren van AV-middelen en eventuele aanverwante producten; de (de)montage en installatie van AV-middelen (indien expliciet gevraagd); de garantieafhandeling; het verhuizen van aanwezige AV-middelen binnen 1 locatie of tussen locaties van Opdrachtgever. 1
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Er wordt een overeenkomst aangegaan met een initiële looptijd van 1 jaar met 3x de optie om met een jaar te verlengen