2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywna dostawa sprężyn metalowo-gumowych na potrzeby Warmińsko-Mazurskiego Zakładu w Olsztynie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sprężyn metalowo-gumowych na potrzeby Warmińsko-Mazurskiego Zakładu w Olsztynie. Opis przedmiotu zamówienia oraz szczegółowe warunki realizacji zamówienia zostały zawarte załączniku nr 1 do wzoru umowy w sprawie niniejszego zamówienia publicznego stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Ol.240.1960.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44550000 Federn
5. Los
Los: LOT-0001