2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie kompleksowych usług w ramach organizacji wydarzeń na rzecz Ministerstwa Przemysłu, na terenie Rzeczypospolitej Polskiej lub poza jej granicami
Beschreibung: 1) Przedmiotem umowy ramowej jest określenie ramowych warunków udzielenia i realizacji zamówień wykonawczych, jakie mogą zostać złożone przez Zamawiającego w trakcie jej obowiązywania. 2) Zamawiający może udzielać zamówień wykonawczych, których przedmiot dotyczy świadczenia kompleksowych usług w ramach organizacji Wydarzeń (w szczególności: seminariów, konferencji, spotkań, szkoleń, konferencji internetowych oraz wizyt plenarnych i studyjnych, a także wystaw, stoisk informacyjnych i edukacyjnych, wydarzeń plenerowych itp.) na rzecz Zamawiającego, na terenie Rzeczpospolitej Polskiej lub poza jej granicami.
Interne Kennung: BDG.260.14.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Do postępowania zastosowanie mają przepisy ustawy Pzp regulujące postępowanie o udzielenie zamówienia społecznego o wartości równej lub wyższej niż progi unijne. W niniejszym postępowaniu Zamawiający zastosuje postanowienia zawarte w art. 360 pkt. 2 i 3 ustawy PZP. Zamawiający przewiduje zastosowanie procedury, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy PZP, tj. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie kwalifikacji podmiotowej wykonawców, których oferty zostaną najwyżej ocenione, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. Zamawiający zawrze umowę ramową z nie więcej niż 5 (pięcioma) Wykonawcami, którzy nie podlegają wykluczeniu i spełniają warunki udziału w postępowaniu oraz których oferty nie podlegają odrzuceniu i otrzymały najwyższą liczbę punktów zgodnie z kryteriami oceny ofert. • Jeżeli liczba Wykonawców, którzy złożyli oferty niepodlegające odrzuceniu, będzie mniejsza niż 5 (pięć), Zamawiający zawrze umowy ramowe ze wszystkimi Wykonawcami, którzy nie podlegają wykluczeniu i spełniają warunki udziału w postępowaniu. • Jeżeli liczba Wykonawców, którzy złożyli oferty niepodlegające odrzuceniu, będzie większa niż 5 (pięć), Zamawiający dokona wyboru ofert najkorzystniejszych stosując kryteria oceny ofert Zamawiający informuje, że nie wszystkie warunki wykonania usług zostały określone w projekcie umowy ramowej (Załącznik nr 2 do SWZ), dlatego zgodnie z art. 314 ust. 1 pkt 3 oraz ust. 4 ustawy Pzp, Zamawiający będzie udzielał zamówień po przeprowadzeniu postępowań o udzielenie zamówienia wykonawczego w sposób opisany w § 5 projektu umowy ramowej. 7) Zgodnie z art. 258 ust. 4 ustawy Pzp Zamawiający może unieważnić postępowanie prowadzone w celu zawarcia umowy ramowej na daną część zamówienia, jeżeli w tej części zamówienia wpłynie mniej niż dwie oferty niepodlegające odrzuceniu.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79951000 Veranstaltung von Seminaren
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79952000 Event-Organisation, 55511000 Dienstleistungen von Kantinen und anderen nicht öffentlichen Cafeterias, 55120000 Sitzungs- und Konferenzdienstleistungen von Hotels, 39294100 Informations- und Werbeerzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem umowy ramowej jest określenie ramowych warunków udzielenia i realizacji zamówień wykonawczych, jakie mogą zostać złożone przez Zamawiającego w trakcie jej obowiązywania. Zamawiający może udzielać zamówień wykonawczych, których przedmiot dotyczy świadczenia kompleksowych usług w ramach organizacji Wydarzeń (w szczególności: seminariów, konferencji, spotkań, szkoleń, konferencji internetowych oraz wizyt plenarnych i studyjnych, a także wystaw, stoisk informacyjnych i edukacyjnych, wydarzeń plenerowych itp.) na rzecz Zamawiającego, na terenie Rzeczpospolitej Polskiej lub poza jej granicami.